صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران:

بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد

رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران گفت: شهرستان بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد که حضور1400 مهندس در نظام مهندسی این شهرستان که 60 درصد آن را مهندسان جوان تشکیل می‌دهند نشان‌گر همین موضوع است.

کد خبر : 28507

تاریخ انتشار : 13/05/1394 - 10:50


بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد

به گزارش خبرنگار خط امید، ساختمان جدید دفتر نمایندگی نظام مهندسی و کانون مهندسین ساختمان و تاسیسات شهرستان بهشهر با حضور تورج نائیج پور رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران، حمید آزموده شهردار و اعضای شورای شهر بهشهر و مسئولین حوزه راه و ساختمان این شهرستان افتتاح شد.


تورج نائیج‌پور گفت: شهرستان بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد که حضور1400 مهندس در نظام مهندسی این شهرستان که 60 درصد آن را مهندسان جوان تشکیل می‌دهند نشان‌گر همین موضوع است.


رئیس نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود: بندر امیرآباد، حفاری شمال، کارخانه صدرا، شرکت نفت خزر و ... و تولید یک میلیون و 300 هزار تن فولاد در طی سال در بهشهر فرصت خوبی برای مهندسان این شهرستان بوجود آورده که برای استفاده از این فرصت نیاز است مهندسان کمی از نقشه‌کشی صرف فاصله بگیرند.

 

به گزارش خط امید، ساختمان دفتر نمایندگی نظام مهندسی و کانون مهندسین ساختمان و تاسیسات شهرستان بهشهر که روبروی بیمارستان امام خمینی(ره) بهشهر در 4 طبقه با مساحتی در حدود 1000 متر مربع احداث شده است خدمات مهندسی هفتگانه راه و ساختمان را به شهروندان این شهرستان ارائه می‌دهد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد

بهشهر ظرفیت بالایی در زمینه مهندسی دارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر