صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکمیته امداد بهشهر:

زمینه اشتغال ۳۵۵ مددجوی بهشهری فراهم شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) بهشهر با تاکید بر توانمندسازی مددجویان زیرپوشش این نهاد، گفت: زمینه اشتغال ۳۵۵ مددجوی بهشهری فراهم شد.

کد خبر : 28452

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 10:46


زمینه اشتغال ۳۵۵ مددجوی بهشهری فراهم شد

به گزارش خط امید بهشهر، موسی عمادی اظهار داشت: سه هزار و 450 خانوار با هفت هزار و 120 نفر زیر پوشش این نهاد  قرار دارند که نسبت به جمعیت 165 هزار نفری این شهرستان, حدود 4.5 درصد این جمعیت زیر پوشش این نهاد هستند.
وی افزود: در سال 92  نخستین شهرستان در جذب 100 درصدی اعتبارات شدیم و در سال 93 نیز 96 درصد اعتبارات اشتغال را جذب کردیم.
عمادی بیان کرد: در جشن رمضان امسال نیز خیران این شهرستان 223 میلیون تومان را تعهد کردند که تاکنون 100 میلیون آن تحقق یافت و مابقی در حال انجام است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان بهشهر گفت: در طرح «مفتاح‌الجنه» امسال  نیز که با حضور مسئولان و خیران برگزار شد, 55 میلیون تومان به خانواده‌های بی‌بضاعت اختصاص یافت.
وی افزود: در بخش محروم‌نشین منطقه هزارجریب, 100 طرح اشتغالزا ایجاد شد و مابقی نیز در دشت و شهر بهشهر است.
عمادی بیان کرد: براساس توانمندسازی خانواده زنان بی‌سرپرست سالانه 200 الی 300 نفر از طریق توانمندسازی از سیستم امداد خارج می‌شوند،اما متاسفانه, عده‌ای از بانوان همسران خود را از دست می‌دهند و یا برخی از همسرشان جدا می‌شوند دوباره  به همان تعداد می‌رسد.
وی تصریح کرد: از اهداف مهم این نهاد آن است که  خانواده‌ها با مشاوره، توانمند شدن و ایجاد اشتغال مناسب از چرخه حمایتی خارج شوند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : زمینه اشتغال ۳۵۵ مددجوی بهشهری فراهم شد

زمینه اشتغال ۳۵۵ مددجوی بهشهری فراهم شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر