صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

سالن سینمایی که زباله دانی شد!

با گذشت دو سال از عمر مسئولیت مسئولان جدید وزارت ارشاد هم، وضعیت زیربنایی سینماهای شهر های مختلف سر و سامانی پیدا نکرد.

کد خبر : 28451

تاریخ انتشار : 14/05/1394 - 10:33


سالن سینمایی که زباله دانی شد!

به گزارش خط امید بهشهر، بسیاری از مردم از انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ تا کنون گمان می کردند با انتخاب رئیس جمهور جدید که حداقل در شعار تفاوت زیادی با رئیس جمهور قبلی داشت، می تواند تغییرات گسترده ای در بخش های فرهنگی ایجاد کند.اما با انتخاب تیم جدید مدیریت وزارت ارشاد عملا تنها در هیاهو و جنجال سینمایی بازیگران و البته بحث های حاشیه ای تک خوانی زن و اجرای کنسرت ها تغییراتی ایجاد شد اما فکری به حال تغییرات و تحول زیربنایی و ساختاری فرهنگی و سینمایی ایجاد نشد.

اگر چه باید به نقاط قوت توجه می شد و نقاط ضعف اصلاح اما عملا وزارت ارشاد غرق مسائل حاشیه ای شد که تک خوانی زن و مسائلی از این قبیل به بحث اول وزارت ارشاد برای پرداختن تبدیل شد.این در حالی بود که به بازیگران و سینمای ظاهری پروبال داده شد اما عملا کیفیت فیلم ها و همچنین ساختمان سینماها به امان خدا رها شد.

با گذشت دو سال از عمر مسئولیت مسئولان جدید هم وضعیت زیربنایی سینماهای شهر های مختلف سر و سامانی پیدا نکرد این در حالی است که تغییرات اتوبوسی مسئولان شهرستانی توسط دولت اجرا شد تا دیگر بهانه ای برای عدم ساماندهی این شرایط وجود نداشته باشد.

در میان شهرهای مختلفی که از یک سینما برخوردار بودند و آن هم تعطیل شده است و ساختمان آن به خرابه تبدیل شده ، شهرهایی همانند بهشهر واقع در استان مازندران وجود دارد که اگرچه از دو سالن سینما برخوردار است اما سینما هجرت این شهر که روزگاری در مقابل آن صف های پرشور و نشاطی تشکیل می شد امروز به خرابه ای وحشتناک تبدیل شده است.

جالب تر اینکه با پیگیری خبرنگار فرهنگ نیوز، مشخص شد عملا متولی این مکان مخروبه مشخص نیست و بین اداره ارشاد این شهر با نهادهای دیگر شهر دست به دست می شود.


منبع : جهان

 

  

دیدگاه شما در مورد : سالن سینمایی که زباله دانی شد!

سالن سینمایی که زباله دانی شد!

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر