صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

درخشش دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال /تصاویر

غرفه دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال مازندران مورد استقبال ویژه مسئولین و بازدیدکنندگان قرار گرفت.

کد خبر : 28291

تاریخ انتشار : 13/05/1394 - 17:30


درخشش دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال /تصاویر

به گزارش خبرنگار خط امید، مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال که در نمایشگاه بین المللی مازندران برگزار شد مورد تقدیر ربیع فلاح استاندار مازندران قرار گرفت.

 

در غرفه دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران که پر بازدید‌ترین غرفه این نمایشگاه شناخته شد، آثاری از هنرهای تجسمی و عکاسی برگزیده گروهی از دانشجویان به نمایش درآمد و طراحی زنده از چهره مددجویان تحت پوشش بهزیستی مازندران و سایر بازدیدکنندگان توسط خانم مهدیه مقیمی دانشجوی این دانشگاه، نیز انجام شد.

 

این غرفه که توضیحاتی در خصوص فعالیت‌های آموزشی و کاربردی و رشته‌های دانشگاه نیز به مراجعین ارائه می کرد با بازدید ربیع فلاح استاندار مازندران به همراه معاون امنیتی سیاسی خود، فرمانداران قائمشهرو گلوگاه و سیمرغ، گرزین مدیرکل فنی و حرفه‌ای  مازندران و جاودانی مدیر کل ارشاد مورد تقدیر قرار گرفت.

 

 

در طول زمان برپایی نمایشگاه نیز جناب آقای رهنمون، سرکار خانم دکتر مهربخش، آقایان احمدیان و حمزه‌نژاد از مسئولین و اساتید دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران و اساتید گروه‌های هنری  از جمله استاد طاهرپور در محل غرفه حضور یافتند.

 

به گزارش خط امید، در برپایی این غرفه مسئولین محترم فنی و حرفه‌ای مازندران، خانم ابراهیمی ریاست مرکز علمی کاربردی فنی حرفه‌ای استان، رحیمی مسئول ارزشیابی فنی و حرفه‌ای استان و جناب آقای رشیدی همکاری ویژه‌ای با دانشگاه  داشتند که با اهدای آثار دانشجویان هنرمند از آنها تقدیرشد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



 

  

دیدگاه شما در مورد : درخشش دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال /تصاویر

درخشش دانشگاه فرهنگ و هنر واحد یک مازندران در نمایشگاه ملی مهارت و اشتغال /تصاویر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر