صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دبیر کمیته مقابله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران:

حمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است

دبیر کمیته مقابله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران گفت: حمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است.

کد خبر : 28258

تاریخ انتشار : 12/05/1394 - 10:47


حمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است

به گزارش خبرنگار خط امید، سید جلیل مهدوی در دیدار با حمید آزموده شهردار بهشهر از ارائه برنامه‌های فرهنگی و جمع‌آوری معتادان و کارتن خواب‌ها توسط شهرداری بهشهر تقدیر کرد و افزود: برنامه‌های فرهنگی وحمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است و خواستار ادامه تعامل در جمع‌آوری کارتن خواب‌ها و معتادان از سطح شهر هستیم.

 

وی با تاکید بر اینکه تنها با فعالیت شهرداری معضل خانمان‌سوز مواد مخدر ریشه‌کن نمی‌شود افزود: همه دستگاه‌ها می‌بایست از اجرای طرح پاکسازی حمایت کنند چرا که لازمه کنترل و مهار تهدیدات اجتماعی، داشتن برنامه حمایت برای ممانعت از ترویج و گسترش اعتیاد است.

 

دبیر کمیته مقابله شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر مازندران خاطرنشان کرد: لازمه موفقیت پیشگیری این معضل اجتماعی، تعهد، مداخله جدی‌تر و داشتن یک نگاه منسجم و سیستمی است تا با علم سازمان‌یافته و وجود نیروهای متخصص، نسبت به جلوگیری از ضربه‌زدن به نقاط حساس اجتماع اقدام شود.

 

حمید آزموده نیز در سخنانی با ابراز خرسندی از پیگیری‌های جدی و مصرانه شورای مبارزه با مواد مخدر گفت: با تحقیق میدانی صورت گرفته و اخذ آماراز محلات، خوشبختانه نقاط حساس و آسیب پذیرشناسایی شده، بسیار کم است که با ارائه طرح اجتماعی و رفاهی در صدد راهکارهای سازنده هستیم.

 

وی افزود: کشف کانون‌های آسیب‏ خیز در محلات و رفع آسیب‌های شهری، در جلوگیری از تخریب محیط شهری و کاهش وندالیسم‌ها موثر بوده و کمک می‌کند تا بتوان نسبت به رفع این معضل با مشارکت شهروندان و پایگاه‌های بسیج اقدام کرد.

 

شهردار بهشهر به احداث "سرای محله" در صورت تصویب شورای اسلامی شهر اشاره و تصریح کرد: مشارکت شهروندان در محلات در حفظ و حراست از اموالی که متعلق به خودشان است مسلما بیگانگی اجتماعی را کاهش می دهد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : حمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است

حمایت شهرداری بهشهر در کاهش ناهنجاری اجتماعی ستودنی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر