صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده انتظامی مازندران:

بهشهر باید جایگاه بهتری در حوزه امنیت داشته باشد

فرمانده انتظامی مازندران گفت: بهشهر مهد علما و از شهرهای ریشه‌دار مازندران است، که در حوزه امنیت باید نسبت به شهرهای دیگر استان، جایگاه بهتری داشته باشد.

کد خبر : 28175

تاریخ انتشار : 11/05/1394 - 19:34


بهشهر باید جایگاه بهتری در حوزه امنیت داشته باشد

به گزارش خبرنگار خط امید، ساختمان پاسگاه انتظامی امیرآباد بهشهر با حضور سردار مسعود جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران و هیئت همراه، احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر، نورزاد فرماندار و مسئولین ادارات این شهرستان افتتاح شد.

 

مسعود جعفری نسب با بیان اینکه سلامت و امنیت باعث رشد جامعه می شود اظهار کرد: بهشهر مهد علما و از شهرهای ریشه‌دار مازندران است، که در حوزه امنیت باید نسبت به شهرهای دیگر استان، جایگاه بهتری داشته باشد.

 

وی ادامه: پاسگاه انتظامی امیرآباد بهشهر با زیربنای 800 متر در زمینی به مساحت سه‌هزار متر مربع توسط نیروی انتظامی طراحی و ساخته شده است تا امنیت منطقه زاغمرز و امیرآباد بیشتر از قبل تامین شود.

 

فرمانده نیروی انتظامی استان با اشاره به اینکه زمین این پاسگاه توسط شورای اسلامی روستای امیرآباد اهدا شده است گفت: برای ساخت و تجهز این پاسگاه حدود دو میلیارد تومان هزینه شده است که توسط بندر امیرآباد  بهشهر پرداخت شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر باید جایگاه بهتری در حوزه امنیت داشته باشد

بهشهر باید جایگاه بهتری در حوزه امنیت داشته باشد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر