صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌بهشهر:

رسانه‌ها فضای جامعه را برای استقبال از شهدای غواص و خط شکن آماده کنند

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌بهشهر گفت: باید تمام توان خود را به بکار بگیریم تا بتوانیم دین خود را به این شهدا انجام دهیم، باید تلاش کنیم تا توسط رسانه‌های مکتوب و مجازی اطلاع رسانی لازم را انجام دهیم تا فضای جامعه برای استقبال شهدا آماده شود.

کد خبر : 28174

تاریخ انتشار : 12/05/1394 - 12:31


رسانه‌ها فضای جامعه را برای استقبال از شهدای غواص و خط شکن آماده کنند

به گزارش خبرنگار خط امید، مسعود فلاح در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد تکریم و تشییع شهدای غواص و خط شکن شهرستان بهشهر که با حضور خبرنگاران برگزار شد اظهار کرد: در راستای پیام مقام معظم رهبری در استقبال و احترام شهدای غواص، شهرستان بهشهر هم میزبان 30 شهید غواص مازندران است که باید به استقبال شهدا برویم.

 

وی با تاکید بر اینکه باید تمام توان خود را به بکار بگیریم تا بتوانیم دین خود را به این شهدا انجام دهیم ادامه داد: باید تلاش کنیم تا توسط رسانه‌های مکتوب و مجازی اطلاع رسانی لازم را انجام دهیم تا فضای جامعه برای استقبال شهدا آماده شود.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی‌بهشهر گفت: آنچه که می‌ماند مستند سازی است که خبرنگاران و اصحاب رسانه از این فضای فرهنگی بزرگ در حال رخداد، به تصویر می‌کشند و این فقط توسط نگاه ریز‌بین و تیزبین خبرنگاران انجام خواهد شد.

 

فلاح تصریح کرد: دستگاه‌ها و ادارات نیز باید فضا سازی مناسب شهری پیرامون خود را در دستور کار قرار دهند، امیدواریم در استقبال از شهدا تاخیر نداشته باشیم و همانگونه که این قهرمانان خالصانه رفتند و تنها دارایی خود یعنی جانشان را در راه خدا دادند ما هم خالصانه این مسئولیت را انجام دهیم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : رسانه‌ها فضای جامعه را برای استقبال از شهدای غواص و خط شکن آماده کنند

رسانه‌ها فضای جامعه را برای استقبال از شهدای غواص و خط شکن آماده کنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر