صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مادر شهید غواص فریدونکناری:

فکر نمی‌کردم فرزندم را به این شکل تحویل بگیرم

مادر شهید غواص فریدونکناری با بیان اینکه فکر نمی‌کنم فرزندم اینگونه به آغوش برگردد، گفت: مسلم علاقه‌ زیادی به مفقودالاثر شدن داشت.

کد خبر : 28128

تاریخ انتشار : 11/05/1394 - 17:37


فکر نمی‌کردم فرزندم را به این شکل تحویل بگیرم

به گزارش خط امید بهشهر، صدیقه قاسمی در جمع خبرنگاران و مسئولان در فریدونکنار، اظهار کرد: مسلم در دوران جنگ بسیجی به جبهه می‌رفت و به دلیل آنکه علاقه‌ زیادی به درس خواندن داشت دیپلم خود را در کردستان گرفت.

وی تصریح کرد: یکی از روزهایی که در جبهه بود با من تماس گرفت و گفت که در یکی از دانشگاه‌های کردستان پذیرفته شدم اما من علاقه‌ای به حضور وی در آنجا نداشتم و از وی خواستم تا به فریدونکنار بیاید.

مادر شهید غواص فریدونکناری افزود: از آنجایی که هردو برادر در جبهه بودند و من تنها زندگی می‌کردم، مسلم برای مدت کوتاهی به فریدونکنار آمد و پس از آن دوباره به جبهه رفت.

قاسمی خاطرنشان کرد: در آخرین باری که به جبهه رفت نامه‌ای برای من فرستاد و گفت این آخرین نامه‌ای است که برای شما می‌نویسم و این نشان می‌دهد که وی از شهادتش آگاه شده بود.

این مادر ادامه داد: مسلم علاقه‌ زیادی به مفقودالاثر شدن داشت و گفت حتی اگر جنازه من را برای تدفین آوردند، دوست ندارم گریه کنید و بر مزارم بنشینید.

وی گفت: به همین دلیل گریه نمی‌کنم و این از وصیت نامه شهید است.

مادر شهید غواص فریدونکناری خاطرنشان کرد: فکر نمی‌کردم فرزندم را به این شکل تحویل بگیرم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : فکر نمی‌کردم فرزندم را به این شکل تحویل بگیرم

فکر نمی‌کردم فرزندم را به این شکل تحویل بگیرم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر