صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سرافراز عنوان کرد

تلاش ناموفق عوامل خارج از سازمان برای نمایش مخالفت صداوسیما با توافق ژنو

رئیس ساطمان صداوسیما گفت: جریاناتی در خارج از سازمان سعی داشتند تا با توسل به مطالب خلاف واقع، مردم را در این ماه پرفیض و برکت مانند مخالفت صداوسیما با توافق ژنو یا صلح امام حسن(ع)از رسانه ملی جدا کنند.

کد خبر : 28048

تاریخ انتشار : 10/05/1394 - 12:41


تلاش ناموفق عوامل خارج از سازمان برای نمایش مخالفت صداوسیما با توافق ژنو

به گزارش خط امید بهشهر، محمد سرافراز رئیس رسانه ملی، با حضور در معاونت سیما و شرکت در جلسه مدیران شبکه‌ها، از زحمات مسئولین و دست‌اندرکاران برنامه‌های ماه مبارک رمضان تقدیر کرد.
سرافراز در این جلسه با تشکر از تلاش‌های دست‌اندرکاران شبکه‌ها در تولید و پخش برنامه‌های ماه مبارک رمضان، تاثیرگذاری رسانه در این ماه را به خاطر درک دقیق فرصت‌ها و موقعیت‌ها دانست و افزود: هر سال بر پیچیدگی کار رسانه‌ای افزوده می‌شود و تلویزیون باید از سامانه هوشمند و یادگیرنده برخوردار شود.
وی با تقدیر از سریال‌های "پایتخت"، "دردسرهای عظیم"، و "گاهی به پشت سر نگاه کن"، و خصوصاً پیام‌های رمضانی سریال پایتخت، این برنامه‌ها را در جلب رضایت مخاطبان موفق دانست و ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران، کارگردانان، تهیه‌کنندگان و هنرمندان، این سریال‌ها را سنجیده دانست و بر لزوم درک بایسته‌های محیط رقابتی کنونی تاکید کرد.
رئیس رسانه ملی عنوان کرد که برنامه‌های "جشن رمضان"، "خندوانه" و "ماه عسل"، به لحاظ تنوع آیتم، ساختار متفاوت و میهمانان ویژه، از کیفیت بهتری نسبت به گذشته برخوردار بوده و برنامه‌های "جمع‌خوانی قرآن کریم" که از اقصی نقاط کشور در شبکه‌های سراسری انعکاس یافت و همچنین سایر برنامه‌های مذهبی شبکه‌ها، نشان از برنامه‌ریزی محتوایی مناسب برای این ایام داشت و قابل تقدیر است.
سرافراز اضافه کرد: اشکالات جزئی نیز بعضاً مشاهده می‌شد، که این موضوع بیشتر برای برنامه‌های زنده هر روزه رخ می‌دهد و لزوم تشکیل یک اتاق فکر دائمی برای این برنامه‌ها احساس می‌شود، تا بیش از پیش هدایت شوند.
وی افزود: البته جریاناتی در خارج از سازمان سعی داشتند تا با توسل به مطالب خلاف واقع، مردم را در این ماه پرفیض و برکت از رسانه ملی جدا کنند. مثلاً مخالفت صداوسیما با توافق ژنو یا صلح امام حسن(ع)، تا تأثیر رسانه را کم کرده و اعتماد مردم از رسانه ملی سلب شود، که البته موفق نشدند و سیما توانست با تولید برنامه‌های مناسب و پرمحتوا، اعتماد مخاطب را بیشتر از گذشته جلب کند.
در پایان این جلسه، سرافراز بر مبنای نظرخواهی‌ها و بازخوردهای دریافتی از مخاطبان، رضایت از برنامه‌ها را بهترین خدا قوت به همکاران ساعی سازمان برشمرد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : تلاش ناموفق عوامل خارج از سازمان برای نمایش مخالفت صداوسیما با توافق ژنو

تلاش ناموفق عوامل خارج از سازمان برای نمایش مخالفت صداوسیما با توافق ژنو

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر