صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
وزیر سابق اطلاعات در تشریح اهداف استکبار از تحریم امام(ره) مطرح کرد

دشمن با القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به دنبال تحریف امام(ره) است

وزیر سابق اطلاعات چارچوب فعلی دشمن برای مقابله با نظام و تحریف امام(ره) را القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به‌عنوان تنها گزینه موجود دانست و گفت: باید در تبیین گفتمان رهبری در فضای دانشگاهی تلاش و روی گفتمان امام سرمایه‌گذاری کنیم.

کد خبر : 28004

تاریخ انتشار : 10/05/1394 - 10:45


دشمن با القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به دنبال تحریف امام(ره) است

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در جمع دانشجویان بسیجی سراسر کشور، با بیان اینکه شناخت امام معصوم در نوع برخورد و درخواست افراد موثر است، اظهار داشت: جوانان باید پیرامون موضوع امامت و ولایت که از جایگاه بلندی در اسلام برخوردار است، ‌مطالعه داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه برخی ‌خواص همواره در بحث تحریف بزرگترین نقش را دارند و این در حالی است که خود آن‌ها کاملاً می‌دانند با این کار لطمه وارد می‌کنند، اما به‌خاطر اهداف مادی این مسیر را ادامه می‌دهند، افزود: امروز برخی معتقدند استکبارستیزی سبب انزوا می‌شود، همانطور که رهبر انقلاب در سخنرانی 14 خردادماه امسال بیان کردند، اگر ملت ایران حواس خود را جمع نکند، سیلی خواهد خورد.
وزیر سابق اطلاعات در ادامه ضمن تشریح اهداف کلان تحریف اسلام ناب محمدی، گفت: یکی از اهداف حساسیت‌بخشی خواص و مردم نسبت به اصول انقلاب اسلامی است؛ استراتژی نخست M.I6 این است که برای نیل به اهداف خود، خواص را به‌کار گیرد و به سراغ آن‌ها می‌رود. در فتنه‌ها و طراحی‌های مربوط، وقتی از خواص نتیجه می‌گیرند، ‌اراذل و اوباش را به‌خیابان‌ها می‌آورند.
مصلحی بدل‌سازی برای اسلام ناب محمدی و ایجاد تردید در گفتمان اسلام ناب برای نسل جدید را از دیگر اهداف کلان تحریف عنوان کرد و ادامه داد: شکل‌گیری داعش برای تامین امنیت آمریکا و اروپا بوده است.
وزیر سابق اطلاعات در تشریح مراحلی که پروژه تحریف بعد از رحلت امام راحل طی کرد، گفت: تفکر سازندگی و نقطه مقابل اندیشه حمایت از محرومین از جمله این مراحل بوده است؛ دوران اصلاحات نیز یک جریان سالم نسبی اما بخشی از اصلاحات آمریکایی است که از اول انقلاب نیز وجود داشته است. کاری که در دوره اصلاحات صورت گرفت، نفی افکار و اندیشه‌های امام و اسلام ناب‌محمدی، نفی کارآمدی جمهوری اسلامی، تلاش برای تعریف انحرافی از ولایت فقیه و نفی اندیشه ولایت فقیه بوده است.
وی خاطرنشان کرد: دشمن در فتنه 88 نقاط ضعف خود را شناخت و فهمید وقتی عکس امام(ره) پاره می‌شود، مردم بر می‌خیزند و باید بدانیم در فتنه جدید پاره شدن عکس امام را نخواهیم داشت.
مصلحی با اشاره به اینکه در 2 سال آخر دولت دهم، جفایی شد و حلقه‌ای به نام حلقه انحراف شکل گرفت که به‌دنبال انحراف از مسیر امام راحل بود، افزود: باید در تبیین گفتمان مقام معظم رهبری در فضای دانشگاهی تلاش و روی گفتمان امام راحل و اسلام ناب‌محمدی سرمایه‌گذاری کنیم.
وی چارچوب فعلی دشمن برای مقابله با نظام و تحریف امام(ره) را القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به‌عنوان تنها گزینه موجود و ایجاد اشتباه محاسباتی برای برخی مسئولان دانست و افزود: یکی از مواردی که باید مواظب آن باشیم، بحث اشتباه محاسباتی است.
وزیر سابق اطلاعات مشکلات اقتصادی را 15 تا 20 درصد مربوط به تحریم‌ها دانست و گفت: عدد و رقم نقدینگی کشور بسیار وحشتناک است که اگر در مسیر تولید صرف شود، تبدیل به فرصتی بزرگ می‌شود.
مصلحی در خاتمه تاکید کرد: از دیگر چارچوب‌ها برای تحریف امام راحل، تلاش برای فرسایش ظرفیت‌های نظام در داخل و خارج و همچنین پیوندزدن مشکلات معیشتی به جهت‌گیری‌های سیاست خارجی نظام و ارائه تفاسیر غلط و منحرف از مکتب امام است.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : دشمن با القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به دنبال تحریف امام(ره) است

دشمن با القای ضرورت کنارآمدن با کدخدای دنیا به دنبال تحریف امام(ره) است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر