صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران:

توانمند‌سازی جوانان، اقتصاد بهشهر را متحول می‌کند

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران گفت: توانمند‌سازی جوانان، با بکارگیری یک مهارت و شکوفایی استعدادها، اقتصاد بهشهر را متحول می‌کند.

کد خبر : 27981

تاریخ انتشار : 09/05/1394 - 12:31


توانمند‌سازی جوانان، اقتصاد بهشهر را متحول می‌کند

به گزارش خبرنگار خط امید، رضا گرزین در همایش روز ملی مهارت و ترویج آموزش فنی و حرفه‌ای که عصر پنجشنبه ۸ مرداد در سالن بصیرت شهرستان بهشهر برگزار شد اظهار کرد: سازمان فنی و حرفه‌ای می‌تواند یکی از معضلات بزرگ جامعه را اثر بخش و تاثیر گذار باشد و در جهت توانمند سازی نیروهای انسانی در عرصه اقتصاد مقاومتی تاثیر بسزایی داشته باشد.

 

وی در افزود: باید به این باور برسیم که این مراکز آموزشی که دولت برای آنها امکانات بسیار خوبی مهیا کرده است می‌تواند با برنامه ریزی مناسب، برای اشتغال در شهرهای دارای پتانسیل بسیار موثر باشد.

 

مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای مازندران با تاکید بر اینکه نباید با آموزش‌های قدیمی‌که اثرگذار نیست مشغول بود تصریح کرد: باید تلاش کنیم تا طبق استانداردهای نوین، به تناسب تغییرات گسترده ونیاز هر شهر برنامه ریزی کنیم تا شغل‌های جدید ایجاد شود.

 

گرزین گفت: بهشهر پایتخت دوم عباسیان، شهرستانی بسیار مستعد و دارای جاذبه‌ای طبیعی و گردشگری تاریخی است که باید اوقات فراغت جوانان غنی سازی شود زیرا جوانان دارای پتانسیل و قابلیت‌های زیادی هستند و تنها با توانمند‌سازی آنان، کافی است تا با بکارگیری یک مهارت و رشد و شکوفایی استعدادها، اقتصاد این شهرستان را متحول کنند.

 

وی در پایان یادآور شد: شهر، استان و کشوری که نیروی کار ماهر دارد سرمایه‌دار است، با این شرط که از عادت‌های کهنه و غلط که در اذهان ما نهفته، عبور کنیم و کارهای نوین و جدید را طراحی و به خلاقیت برسانیم و به سمت و سوی درست حرکت کنیم.

  

 

  

دیدگاه شما در مورد : توانمند‌سازی جوانان، اقتصاد بهشهر را متحول می‌کند

توانمند‌سازی جوانان، اقتصاد بهشهر را متحول می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر