صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در برخورد با پدیده کوه‌خواری؛

عکس نوشت/ ساخت ساز ویلا در ارتفاعات بهشهر

با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص جرم تلقی شدن کوه‌خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات، متاسفانه ساخت و ساز در ارتفاعات بهشهر همچنان ادامه دارد و مسئولین... .

کد خبر : 27978

تاریخ انتشار : 09/05/1394 - 09:25


عکس نوشت/ ساخت ساز ویلا در ارتفاعات بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید، اخیرا عده‌ای با استفاده از رانت و در برخی موارد غفلت مسئولین، زمین‌های کشاورزی و کوه‌های اطراف را تبدیل به خانه‌ها و ویلاهای زیبای تفریحی برای لحظات خوش نشینی خود کردند در صورتی که هیچ‌گونه برخوردی با این افراد دیده نمی‌شود.
نکته جالب در این خصوص این است که حتی برای ساختمان خود امتیاز گاز شهری، برق و حتی تلفن هم گرفته‌اند و همه این امتیازات از مجاری قانونی برای یک ساختمان غیر قانونی طی شده است.

و البته خالی از لطف نیست که بدانید حتی برای خیابان تردد خود که به مرور زمان با تراشیدن کوه آن را تعریض کردند، با تابلوهای شهرداری، نام گذاری هم کرده‌اند.
این در حالیست که مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان منابع طبیعی، محیط زیست و فضای سبز، در تاریخ 17 اسفند ماه سال گذشته تاکید کردند: کوه‌خواری و ساخت و ساز در ارتفاعات باید در قانون جرم تلقی شوند و افراد سوء استفاده کننده بی هیچ اغماضی مورد تعقیب قضایی قرار گیرند.

 

عکس زیر یکی از ویلاهای ساخته شده در ارتفاعات شرقی بهشهر متعلق به آقای س - ج است.

 

قضاوت با شما: مسئولین می‌دانند نمی‌دانند یا نمی‌خواهند بدانند؟!

  

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر جمعه 09 مرداد 1394 - 09:49
  علی

  با سلام و عرض خسته نباشیید خدمت خط امید با تشکر از این توجهی که به این موضوع کرده اید امیدوارم بخشی ویژه برای بررسی این پدیده در سایتتان در نظر بگیرید تا علاح واقعه قبل وقوع کرد. و این منطقه شبیه غرب مازندران نشود. هرچند پدیده کوهخواری مانند انچه در کوههای سمت رستم کلا به واسطه معدن دارد می افتد در هیچ جای این کشور رخ نداده است. جز با فشار و حساسیت مردم این مسائل حل نمیشود. یکی از کارهایی که می توانید ذبکنید بخشی در سایت خود تحت عنوان کوه خواری قرار دهید و از مردم بخواهید عکسهای خود را در هر نقطه ای از شهرستان که چنین پدیده ای را مشاهده کردند بویژه اگر در مراحل اغازین این پدیده باشد ،با ادرس ان برایتان ارسال کنند. شاید این دیده شدن از پیشروی این امور جلوگیری کند.

  1 0
دیدگاه شما در مورد : عکس نوشت/ ساخت ساز ویلا در ارتفاعات بهشهر

عکس نوشت/ ساخت ساز ویلا در ارتفاعات بهشهر

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر