صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرمانده سپاه بهشهر در گفتگو با خط امید عنوان کرد:

تشریح برنامه استقبال، تشییع و خاکسپاری شهدای غواص در بهشهر

فرمانده سپاه بهشهر برنامه استقبال، تشییع و خاکسپاری شهدای غواص و خط شکن مازندران در بهشهر را تشریح کرد.

کد خبر : 27977

تاریخ انتشار : 08/05/1394 - 20:26


تشریح برنامه استقبال، تشییع و خاکسپاری شهدای غواص در بهشهر

سرهنگ علی نجفی در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: ۳۰ شهید غواص و خط شکن در استان مازندران مورد استقبال و تکریم قرار می‌گیرند و ۶ شهید بزرگوار در شهرستان بهشهر خاکسپاری می‌شوند که ۵ تن از این عزیزان شهید گمنام و یکی از شهیدان شناسایی شده است.

 

وی افزود: شهید حسینعلی بالویی یکی ازاین پنج شهید است که در بین 175 غواص شهید، دست بسته در یک گور دسته جمعی تفحص شد که پس از 29 سال پیکر این عزیز بعد از سال‌ها دوری به زادگاه خود بر می‌گردد.

 

فرمانده سپاه ناحیه بهشهر خاطر نشان کرد: مراسم تشییع و تکریم استانی پیکر شهدا در روز یکشنبه 18 مرداد ماه از شهرستان گلوگاه شروع می‌شود پس از عبور از خلیل‌شهر ساعت 12 ظهر وارد بهشهر شده تا مورد استقبال پر شور مردم شهیدپرور این شهرستان قرار گیرند.

 

دبیر ستاد شهرستانی تشییع و تکریم شهدای غواص و خط شکن مازندران افزود: کاروان شهدا پس از تشییع و تکریم در بهشهر به سمت نکا و میاندرود حرکت می‌کنند تا در پایان در روز 20مرداد مصادف با شهادت امام صادق(ع) در ساری تشییع شوند.

 

وی ادامه داد: مراسم تشییع پنج شهید گمنام و شهید حسینعلی بالویی در بهشهر نیز ساعت 8 صبح روز جمعه 23 مرداد از بیمارستان امام خمینی(ره) این شهرستان تا پارک ملت برگزار می‌شود پس از اقامه نماز برپیکر مطهر این شهیدان خاکسپاری خواهند شد.

 

نجفی تصریح کرد: بنا بر تصمیمات اتخاذ شده سه شهید گمنام در منطقه توریستی عباس آباد، دو شهید گمنام در شهر خلیل شهر و شهید حسینعلی بالویی نیز به دلیل اینکه در بهشت فاطمه(س) دارای قبر و یادمان است در بین همرزمان خود خاکسپاری می‌شود. 

  

دیدگاه شما در مورد : تشریح برنامه استقبال، تشییع و خاکسپاری شهدای غواص در بهشهر

تشریح برنامه استقبال، تشییع و خاکسپاری شهدای غواص در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر