صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر:

شهرستان بهشهر تمام امکانات خود را برای استقبال از شهدا بسیج می‌کند

فرماندار بهشهر گفت: شهرستان بهشهر نیز تمام امکانات خود را بسیج می‌کند تا مراسم استقبال از شهدا در بهشهر پر شور و در شان مقام و ارزش این شهیدان والامقام و با حضور پررنگ مردم همیشه در صحنه برگزار شود.

کد خبر : 27976

تاریخ انتشار : 07/05/1394 - 20:22


شهرستان بهشهر تمام امکانات خود را برای استقبال از شهدا بسیج می‌کند

به گزارش خبرنگار خط امید، محمد تقی نورزاد در جلسه ستاد تشییع و تکریم شهدای غواص و خط شکن شهرستان بهشهر که عصر چهارشنبه در ساختمان فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: اگر ما امروز اینجا هستیم از برکت وجود مبارک و آسمانی شهدا است، شهرستان بهشهر میزبان ۶ شهید از 175 شهید غواص و خط شکن کربلای 4 است و این افتخار بزرگی برای این شهرستان است.

 

وی با تاکید بر اینکه ما باید نهایت استفاده را از ورود این ۶ شهید داشته باشیم افزود: هیچ کاری مهمتر و واجب تر از قدردانی و تجلیل از مقام شهدا نیست، باید با تمام وجود پیرو راه شهیدان باشیم و شجاعت، مقاومت، ارزش‌های معنوی و اخلاقی و رفتار شهیدان الگوی زندگی ما باشد .

 

فرماندار بهشهر گفت: این 6 شهید با عشق به میهن و امام و برای دفاع از جان و ناموس مردم راهشان را انتخاب کردند و در سخت ترین شرایط برای دفاع از میهن به استقبال شهادت رفتند و قابل قبول نیست کسی کوچکترین غفلت را در استقبال از این شهدا داشته باشد .

 

رئیس ستاد شهرستانی تشییع و تکریم شهدای غواص و خط شکن تصریح کرد: تشییع در سطح استان و سپس در شهرستان و منطقه انجام می‌شود و شهرستان بهشهر نیز تمام امکانات خود را بسیج می‌کند تا این مراسم پر شور و در شان مقام و ارزش این شهیدان والامقام، با حضور پررنگ مردم همیشه در صحنه برگزار شود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : شهرستان بهشهر تمام امکانات خود را برای استقبال از شهدا بسیج می‌کند

شهرستان بهشهر تمام امکانات خود را برای استقبال از شهدا بسیج می‌کند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر