صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنگوی کمیسیون آموزش:

فضای دانشگاه‌ها فضای مطلوبی نیست/لزوم توجه ویژه وزارت علوم به رکود رشد علمی

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: یکی از انتقاداتی که به عملکرد وزارت علوم شده، رکود رشد علمی کشور است که به‌نظر می‌رسد مسئولان این وزارتخانه باید توجه وی‍ژه به آن داشته باشند.

کد خبر : 27922

تاریخ انتشار : 08/05/1394 - 09:36


فضای دانشگاه‌ها فضای مطلوبی نیست/لزوم توجه ویژه وزارت علوم به رکود رشد علمی

به گزارش خط امید بهشهر، عبدالوحید فیاضی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه نمایندگان برنامه‌های وزارت علوم را در زمینه عملیاتی کردن تأکیدات مقام معظم رهبری پیگیر بودند، اظهار کرد: با حضور محمد فرهادی وزیر علوم در مجلس این موضوع بررسی شد.

وی افزود: یکی از انتقاداتی که به عملکرد وزارت علوم شده، رکود رشد علمی کشور است که به‌نظر می‌رسد مسئولان این وزارتخانه باید توجه وی‍ژه به آن داشته باشند.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه فضای دانشگاه‌ها فضای مطلوبی نیست و باید با نظارت بیشتر مسئولان، شرایط دانشگاه‌ها بهتر شود، خاطرنشان کرد: مسائل فرهنگی دانشگاه‌ها دغدغه دیگر نمایندگان بود که برخی از نمایندگان سوال‌کننده از پاسخ وزیر قانع نشدند و سوال در این زمینه به صحن مجلس ارسال شد.

نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی با عنوان اینکه در زمینه بورسیه‌ها نیز نمایندگان خواستار برخورد با خاطیان این پرونده شدند، گفت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری سه‌شنبه در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر شد و با نمایندگان درباره موضوعات مرتبط با آموزش عالی به بحث و تبادل نظر پرداخته بود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : فضای دانشگاه‌ها فضای مطلوبی نیست/لزوم توجه ویژه وزارت علوم به رکود رشد علمی

فضای دانشگاه‌ها فضای مطلوبی نیست/لزوم توجه ویژه وزارت علوم به رکود رشد علمی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر