صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
دادستان مرکز مازندران خبر داد

رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار در جریان سیل اخیر

دادستان مرکز مازندران گفت: رئیس‌کل دادگستری مازندران در بازدید از مناطق سیل‌زده و خسارت‌دیده زیراب با حضور مسئولان محلی جلسه‌ای تشکیل داد و بر رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار تاکید کرد.

کد خبر : 27836

تاریخ انتشار : 07/05/1394 - 10:02


رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار در جریان سیل اخیر

به گزارش خط امید بهشهر، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه طی ارسال بخشنامه‌ای به دادستان‌های سراسر استان، بازدید از مناطق سیل‌زده و خسارت‌دیده این استان در دستور کار قرار گرفت، اظهار کرد: طبق گزارشات دادستان سوادکوه، اقدامات غیرقانونی شهردار و اعضای شورای شهر با ایجاد یک پل غیراستاندارد در بستر رودخانه باعث سیلاب اخیر شده که در جریان سیل از بالادست، درختان جنگلی مانع عبور آب شدند و تعداد 3 آپارتمان در جریان مسیر رودخانه به یکباره تخریب و فرو ریختند.

وی افزود: شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زیراب سوادکوه با دستور دادستان سوادکوه در موضوع سیل اخیر برای ارائه توضیحات در کلانتری حضور یافتند و پرونده قضایی به‎دلیل اهمال انجام وظیفه قانونی تشکیل شده است که به‌زودی مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

دادستان مرکز مازندران در پایان گفت: رئیس‌کل دادگستری مازندران در بازدید از مناطق سیل‌زده و خسارت‌دیده زیراب با حضور مسئولان محلی جلسه‌ای تشکیل داد و بر رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار تاکید کرد.


منبع : بلاغ

 

 

  

دیدگاه شما در مورد : رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار در جریان سیل اخیر

رسیدگی قاطع به تخلفات مدیران سهل‌انگار در جریان سیل اخیر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر