صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران:

فقدان ماموران انتظامی در سواحل اساسی‌ترین چالش طرح‌های ساماندهی دریا است

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران فقدان مأموران نیروی انتظامی در مناطق ساحلی را از اساسی‌ترین چالش فراروی اجرای طرح‌های ساماندهی دریا در مازندران بیان کرد.

کد خبر : 27835

تاریخ انتشار : 07/05/1394 - 09:49


فقدان ماموران انتظامی در سواحل اساسی‌ترین چالش طرح‌های ساماندهی دریا است

به گزارش خط امید بهشهر، علی شادمان از اجرای 94 طرح ساماندهی دریا در مازندران خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد طرح‌های دریا در استان 38 طرح عمومی، 37 طرح خصوصی و با نهادهای دولتی و 21 طرح نیز مربوط به بخش خصوصی است.

وی با بیان اینکه طرح ساماندهی دریا امسال در مازندران از ابتدای خرداد آغاز شد و تا 15مهرماه ادامه دارد، افزود: این طرح در سه تیپ اجرا می‌شود که شنای آقایان و بانوان، اختصاص فضاهای بازی، سرویس بهداشتی، برپایی نمایشگاه‌ها و سکوهای جشنواره، اسکان امداد و نجات، اورژانس 115، هلال‌احمر و سوئیت‌های اجاره‌ای ساختارهای اصلی آن را شامل می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری مازندران تعداد شهرهای ساحلی مازندران را 15شهر اعلام کرد و با تاکید به فعالیت هزار ناجی غریق در مناطق حادثه‌خیز استان از حضور 470 غریق نجات در مناطق داخل طرح دریا خبر داد.

این مسئول فقدان مأموران نیروی انتظامی در مناطق ساحلی را از اساسی‌ترین چالش فراروی اجرای طرح‌های ساماندهی دریا در مازندران بیان کرد.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : فقدان ماموران انتظامی در سواحل اساسی‌ترین چالش طرح‌های ساماندهی دریا است

فقدان ماموران انتظامی در سواحل اساسی‌ترین چالش طرح‌های ساماندهی دریا است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر