صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

غیبت مسئولان هیئت وزنه‌برداری مازندران در اردوی تیم ملی در چالوس/کیانوش رستمی: شرایط اردوی چالوس بسیار مناسب است

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه‌برداری کشور گفت: شاید در ابتدای حضور آقای رحیمی به عنوان رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران وضعیت خوبی بر این ورزش حاکم بود، اما این وضعیت پایدار نماند و آرام آرام این ورزش را به نابودی کشانده‌اند.

کد خبر : 27834

تاریخ انتشار : 07/05/1394 - 09:48


غیبت مسئولان هیئت وزنه‌برداری مازندران در اردوی تیم ملی در چالوس/کیانوش رستمی: شرایط اردوی چالوس بسیار مناسب است

به گزارش خط امید بهشهر، اظهار کرد: در سال‌های قبل همیشه قهرمانان وزنه‌برداری مازندران در کشور حرفی برای گفتن داشتند و به اصطلاح همیشه روی سکو بودند، اما به‌گونه‌ای با پیشکسوتان این رشته رفتار شد که خود را از میانه میدان کنار کشیدند.

وی مشکلات ورزش استان مازندران اشاره کرد و ادامه داد: شاید در ابتدای حضور آقای رحیمی به‌عنوان رئیس هیئت وزنه‌برداری مازندران وضعیت خوبی بر این ورزش حاکم بود، اما این وضعیت پایدار نماند و آرام آرام این ورزش را به نابودی کشانده‌اند.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون وزنه‌برداری با اشاره به تأثیر این اتفاقات بر ورزش شهرهای غربی استان، تصریح کرد: به‌خاطر همین بی‌مهری‌ها وزنه‌برداری در غرب استان تقریباً تعطیل شده است و یا هیچ فعالیتی ندارد یا خیلی ضعیف هستند.

شیخ‌الاسلامی با بیان اینکه حضور تیم ملی وزنه‌براری در چالوس تأثیر زیادی بر ورزش این شهرستان دارد، تأکید کرد: در برگزاری این اردو فقط به ظرفیت‌های شهرستانی تکیه کرده‌ایم، باید از جامعه ورزش شهرستان و همه مسئولان چالوس تشکر کرد.

وی به غیبت مسئولان استانی در این اردو اشاره کرد و یادآور شد: تنها آقای حسین‌زادگان از این اردو بازدید کردند و با توجه به نامه‌نگاری‌های انجام‌شده با هیئت وزنه‌برداری استان غیبت مسئولان این هیئت توجیه‌پذیر نیست.

شیخ‎الاسلامی شرایط این اردو را بسیار مناسب توصیف کرد و گفت: تمام نیازهای تیم در این کمپ مطابق آنچه کادر فنی تقاضا کرده بود، فراهم کرده‌ایم تا زمینه برای تمرین این ورزشکاران کاملاً آماده باشد.

* وزنه‌برداران نباید دغدغه مالی داشته‌ باشند/شرایط اردوی چالوس بسیار مناسب است

کیانوش رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار بلاغ، با بیان اینکه در اردوی چالوس و اردوهای قبلی  شرایط خوبی برای تیم فراهم شد و توانستیم به آمادگی نسبی برسیم، اظهار کرد: در اردوی چالوس همه چیز برنامه‌ریزی شده است و از قبل تمام مشکلات احتمالی پیش‌بینی شد و قبل از آغاز اردو به کمک رئیس فدراسیون برطرف شد.

وی با اشاره به فاصله چهارماهه تا آغاز مسابقات جهانی آمریکا تصریح کرد: این مسابقات، برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنیم و همین امر اهمیت آن را دوچندان می‌کند و لازم است تا آن زمان برنامه‌های تمرینی تیم ملی به همین منوال و منظم ادامه پیدا کند.

عضو تیم ملی وزنه‌برداری کشور افزود: اعضای تیم ملی وزنه‌برداری هیچ وقت اهل حاشیه نبودند و نیستند، اصلاً همین حاشیه‌ها است که به روند پیشرفت ورزش ضربه می‌زند، خبرنگاران و همه اهالی ورزش نیز باید به ما کمک کنند که از حاشیه دور باشیم و به بیشتر به متن کار بپردازیم.

دارنده مدال برنز المپیک لندن و نفر اول مسابقات جهانی قزاقستان وزنه‌برداری را پس از کشتی پرمدال‌ترین ورزش کشور خواند و تأکید کرد: با بازگشت آقای مرادی به سمت ریاست فدراسیون وزنه‌برداری باید منتظر اتفاقات خوبی در ماه‌های آینده در این ورزش باشیم و امیدوارم با حضور ایشان ورزشکاران این رشته دیگر دغدغه‌ای در زمینه مسائل مالی نداشته باشند.

تیم ملی وزنه‌برداری کشور که از اواخر تیرماه در چالوس اردوی آماده‌سازی برپا کرده است، خود را برای حضور در مسابقات جهانی آمریکا آماده می‌کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : غیبت مسئولان هیئت وزنه‌برداری مازندران در اردوی تیم ملی در چالوس/کیانوش رستمی: شرایط اردوی چالوس بسیار مناسب است

غیبت مسئولان هیئت وزنه‌برداری مازندران در اردوی تیم ملی در چالوس/کیانوش رستمی: شرایط اردوی چالوس بسیار مناسب است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر