صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
فرماندار بهشهر خبر داد:

افتتاح 12 پروژه در هفته دولت در بهشهر/ آغاز به کار آزمایشی کارخانه کمپوست

فرماندار بهشهر گفت: ۱۲ پروژه در هفته دولت افتتاح می‌شود و کارخانه کمپوست که یک پروژه استانی است به صورت آزمایشی در این هفته شروع به کار می‌کند.

کد خبر : 27815

تاریخ انتشار : 04/05/1394 - 23:21


افتتاح 12 پروژه در هفته دولت در بهشهر/ آغاز به کار آزمایشی کارخانه کمپوست

به گزارش خبرنگار خط امید، محمدتقی نورزاد در جلسه هماهنگی برنامه‌های هفته دولت که صبح امروز در ساختمان فرمانداری بهشهر برگزار شد اظهار کرد: هفته دولت امسال شرایط خوب و متعادلی نسبت به سال‌های قبل دارد، کاهش نرخ تورم نسبت به کشورهای دیگر دنیا و مسئله توافق هسته‌ای که دستاورد خوبی از ایستادگی مردم در برابر حق خود و زحمات تیم هسته‌ای می‌باشد دو امر مهم در سال جدید است.

 

وی افزود: هفته دولت فرصتی است که بگوییم همه کارهایی که انجام داده‌ایم برای حفظ دست‌آوردهای شهدا، در مسیر اندیشه‌های امام راحل و برای خدمت به مردم عزیز بوده و همواره باید بدانیم برای استحکام انقلاب اسلامی‌چه بزرگانی از خدمت‌گذاران ملت را از دست داده‌ایم.

 

فرماندار بهشهر ادامه داد: برای هفته دولت برنامه‌های فرهنگی و دیدار با خانواده معظم شهدای شهرستان بهشهر و افتتاح ۱۲ پروژه عمرانی و ... داریم و کارخانه کمپوست که یک پروژه استانی است به صورت آزمایشی در این هفته شروع به کار می‌کند.

 

مسعود فلاح رئیس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان بهشهر نیز در این جلسه گفت: شهرستان بهشهر سبقه دینی و فرهنگی و تاریخی ویژه ای که دارد و در سال ۹۴ که سال همدلی و همزبانی دولت و ملت نام گذاری شده امیدواریم با تعامل دستگاه‌های اداری، برنامه‌های فرهنگی که لازمه آن داشتن اعتبار است اجرا شود.

 

وی از برگزاری اولین جشنواره عکس در هفته دولت خبر داد و تصریح کرد: جشنواره خوشنویسی، نمایشگاه کتاب، دلنوشته به امام رضا و دیدار با خانواده شهدا از جمله فهالیت‌های فرهنگی اداره ارشاد شهرستان بهشهر در هفته دولت و دهه کرامت می‌باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : افتتاح 12 پروژه در هفته دولت در بهشهر/ آغاز به کار آزمایشی کارخانه کمپوست

افتتاح 12 پروژه در هفته دولت در بهشهر/ آغاز به کار آزمایشی کارخانه کمپوست

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر