صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان تامین اجتماعی بهشهر:

بهشهر 40هزار نفر بیمه شده دارد / توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی را کاهش می‌دهد

رئیس سازمان تامین اجتماعی بهشهر گفت: استکبار با اتخاذ سیاست‌های خصمانه نمی‌خواهد کشور ما رشد و شکوفایی داشته باشد، تحریم‌ها برای نیروهای متخصص و پر توان و آماده به کار کشور مشکلاتی را بوجود آورد که با توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی رو به کاهش می‌رود .

کد خبر : 27814

تاریخ انتشار : 02/05/1394 - 23:26


بهشهر 40هزار نفر بیمه شده دارد / توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی را کاهش می‌دهد

به گزارش خبرنگار خط امید، محمد حسین ستونه در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز با بیان اینکه تامین اجتماعی بهشهر ۴۰ هزار نفر بیمه شده و ۱۰ هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی را تحت پوشش خود دارد اظهار کرد: بازنشستگان تامین اجتماعی ماهانه ۱۰ میلیارد تومان حقوق دریافت می كنند اما حداكثر دریافتی ما در ماه ۵ میلیارد تومان است.

 

وی افزود: کارخانه‌های چیت سازی و صدرا در مجموع حدود 17.5 میلیارد تومان بدهی معوقه دارند که این مبلغ بخشی از بدهی‌هایی است که از سال‌های گذشته باقی مانده و پرداخت نمی‌شود كه امیدواریم این مبلغ پرداخت شود تا بتوانیم به مردم خدمت‌رسانی کنیم.

 

رئیس سازمان تامین اجتماعی بهشهر خاطر نشان کرد: با وجود بدهی‌های صدرا و چیت سازی به این اداره، در پرداخت مستمری به بازنشستگان این دو کارخانه کوتاهی نشده و ۳۹۱ نفر بازنشسته صدرا ۸۶۰ میلیون تومان و یک هزار و ۲۳۰ بازنشسته چیت سازی، یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از تامین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.

 

ستونه در بخش دیگر سخنان خود به توافق هسته‌ای اشاره کرد و افزود: سیاست‌های خصمانه و تحریم‌ها باعث بوجود آمدن برخی از مشکلات اقتصادی در کشور شده است اما طبق فرمایش رهبر بزرگ انقلاب اسلامی ما باید اقتصاد مقاومتی داشته باشیم و نگاهمان به داخل جامعه باشد .

 

وی افزود: استکبار با اتخاذ سیاست‌های خصمانه نمی‌خواهد کشور ما رشد و شکوفایی داشته باشد، تحریم‌ها برای نیروهای متخصص و پر توان و آماده به کار کشور مشکلاتی را بوجود آورد که با توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی رو به کاهش می‌رود .

 

رئیس سازمان تامین اجتماعی بهشهر ادامه داد: عظمت خون شهدا و صبر خانواده شهیدان و مردم سرافراز ایران یقینا عامل موثری در مذاکرات هسته‌ای است وتلاش دانشمندان هسته‌ای و موشکی باعث شد در سخت‌ترین شرایط این صنعت را به جایی برسانند تا ما هم حرف‌هایی برای گفتن داشته باشیم.

 

محمد حسین ستونه تاکید کرد: اگر سیاست رهبر بزرگ ما و استقامت و ایستادگی کشور عزیزمان نبود امروز رفتاری بدتر از لیبی و یمن و دیگر کشورها با ما داشتند ولی امروز در قامت یک ابرقدرت و شریک اقتصادی با ما در مذاکره و صحبت هستند و این باعث افتخار و سرافرازی مردم و میهن عزیز ما است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : بهشهر 40هزار نفر بیمه شده دارد / توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی را کاهش می‌دهد

بهشهر 40هزار نفر بیمه شده دارد / توافق هسته‌ای برخی از مشکلات اقتصادی را کاهش می‌دهد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر