صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس مركز آموزش فنی و حرفه‌ای بهشهر خبر داد:

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های مركز فنی و حرفه‌ای بهشهر

رئیس مركز آموزش فنی و حرفه‌ای بهشهر گفت: نمایشگاه توانمندی‌های كارآموزان مركز ثابت دولتی و انجمن صنفی آموزشگاه‌های آزاد بهشهر برگزار می‌شود.

کد خبر : 27813

تاریخ انتشار : 04/05/1394 - 20:19


برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های مركز فنی و حرفه‌ای بهشهر

علی مهدی‌پور در گفتگو با خبرنگار خط امید از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های كارآموزان مركز ثابت دولتی و انجمن صنفی آموزشگاه‌های آزاد بهشهر بمناسبت ششم مرداد هفته ملی مهارت، كارآفرینی وترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای خبر داد.

 

وی افزود: دستاوردهای كارآموزان این مركز در رشته‌های جوشكاری، تراشكاری، مكانیك، تراشكاری، كشاورزی ،برق و فعالیت‌های آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

رئیس مركز آموزش فنی و حرفه‌ای بهشهر با اشاره به رویكرد جدید سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای كشور مبتنی بر نظام بازار محور افزود: در‌این راستا این مركز مهارت آموزی با واگذاری بخشی از فضای آموزش‌های مهارتی خود به كارآموزانی كه متقاضی خود اشتغالی هستند ازحضور موثرآن‌ها در‌این نمایشگاه استقبال می‌کند  .

 

این عضو كارگروه اشتغال شهرستان هدف از برگزاری این نمایشگاه را نمایش توانمندی‌های این مركز مهارت آموزی دانست و افزود: در راستای تحقق شعار سال كه از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال همدلی و همزبانی دولت وملت نامگذاری شده است در تلاشیم تا با همدلی و همزبانی بخش دولتی و بخش خصوصی منشاء خدمات ارزنده به جوانان جویای كار و كارآفرین باشیم .

 

به گزارش خط امید،‌این نمایشگاه ازدوشنبه  5 مرداد ماه تا پنجشنبه 8 مرداد ماه در طبقه فوقانی پاساژ تندیس صبح از ساعت 9 تا 13 و  عصر 17 الی 20  دایر خواهد بود.

  

  

دیدگاه شما در مورد : برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های مركز فنی و حرفه‌ای بهشهر

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های مركز فنی و حرفه‌ای بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر