صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در دیدار با امام جمعه بهشهر:

2500 داوطلب هلال احمر در بهشهر آماده خدمت رسانی هستند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در شهرستان بهشهر 2500 عضو داوطلب در مقاطع مختلف آماده خدمت رسانی هستند و تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرند تا به بهترین شکل ممکن و با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند به مردم خدمت‌دهی کنند.

کد خبر : 27809

تاریخ انتشار : 04/05/1394 - 18:09


2500 داوطلب هلال احمر در بهشهر آماده خدمت رسانی هستند

به گزارش خبرنگار خط امید، مهدی ولی‌پور مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر مازندران به همراه حسین موسی زاده رئیس جمعیت هلال احمر بهشهر با حضور در دفتر سیدعربعلی جباری امام جمعه این شهرستان با وی دیدار کردند.

 

حجت الاسلام سیدعربعلی جباری در این دیدار ضمن خوش آمدگویی، اظهار کرد: هلال احمر نشان صفا و صمیمیت و نمونه بارز همدلی و هم زبانی است و در حال حاضر صلیب سرخ و هلال احمر بزرگترین شبکه بشر دوستانه امداد رسانی جهانی و غیر سیاسی را تشکیل می دهد.

 

وی افزود: دلسوزی و پشتکار و نیز حضور همیشگی امدادگران در صحنه‌های عملیاتی و رو به رو شدن با شرایط سخت، ارزشمند و قابل تقدیر است.

 

امام جمعه بهشهر آموزش و تقویت نیروی امدادی را مهم عنوان کرد و خاطر نشان ساخت: تلاش برای نجات جان انسان‌ها و کمک به هم نوعان از ارزش معنوی و جایگاه والایی در نزد خدای متعال دارد.

 

در ادامه این دیدار مهدی ولی‌پور با اشاره به اینکه هلال‌احمر یکی از مهم‌ترین نهادهای خدمت‌رسان در جامعه است، خاطرنشان کرد: اگر چه نهادهای بسیاری در جامعه در راستای رفاه عمومی وجود دارد و خدمات بسیار ارزنده‌ای همواره از سوی این نهادها به آحاد مردم داده می‌شود اما جمعیت هلال‌احمر به عنوان یکی از نهادهای خدمات‌رسانی است، که با تمامی مردم جامعه در ارتباط بوده و خدماتش به صورت گسترده‌ای مردم را فرا می‌گیرد.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه 2500 عضو داوطلب در شهرستان در مقاطع مختلف آماده خدمت رسانی هستند، خاطر نشان کرد: این نهاد مردمی تمام تلاش خود را به‌کار می‌گیرد تا به بهترین شکل ممکن و با استفاده از امکاناتی که در اختیار دارند به مردم خدمت‌دهی کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : 2500 داوطلب هلال احمر در بهشهر آماده خدمت رسانی هستند

2500 داوطلب هلال احمر در بهشهر آماده خدمت رسانی هستند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر