صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
در مسابقات نیمه نهایی لیگ کشتی آزاد نوجوانان مازندران:

صعود تیم کشتی بهشهر به عنوان سرگروه به مرحله نهایی

تیم کشتی بهشهر به عنوان سرگروه منطقه دو به مرحله نهایی مسابقات لیگ کشتی آزاد نوجوانان مازندران راه یافت.

کد خبر : 27800

تاریخ انتشار : 02/05/1394 - 21:17


صعود تیم کشتی بهشهر به عنوان سرگروه به مرحله نهایی

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید، مسابقات نیمه نهایی لیگ کشتی آزاد نوجوانان مازندران از منطقه دو صبح و عصر امروز جمعه دوم مرداد ماه با حضور تیم‌های کشتی از شهرهای بهشهر، میاندرود، قائمشهر، تنکابن و بابل ب در سالن شهید‌هاشمی نژاد بهشهر برگزار شد.

 


 در نوبت صبح این مسابقات میاندرود مقابل بابل با تساوی پنج بر پنج و امتیاز فنی به پیروزی رسید و قائمشهر هفت بر سه تنکابن را شکست داد.

 


تیم هیئت کشتی بهشهر نیز مقابل میاندرود و تنکابن به پیروزی رسید و بابل ب نیز با شکست قائمشهر، نوبت صبح این مسابقات را به پایان رساند.

 


در نوبت عصر که از ساعت 16:30 آغاز شد، بهشهر با شکست تیم بابل به فینال این رقابت‌ها راه یافت و قائمشهر نیز با شکست میاندرود حریف تیم هیئت کشتی بهشهر شد که در نهایت قائمشهر و بهشهر از منطقه دو مازندران به مرحله پایانی راه یافتند.


اما برای تعیین سرگروه منطقه دو نیز بهشهر و قائمشهر بازی فینال این رقابت‌ها را برگزار کردند که نتیجه برابر پنج – پنج و با امتیاز فنی بیشتر، بهشهر پیروز این رقابت‌ها و به عنوان سرگروه به مرحله بعدی راه یافت.


به گزارش خط امید، به طور همزمان مسابقات نیمه نهایی لیگ کشتی نوجوانان مازندران در بابل بین تیم‌های بابل الف، ساری، نور، گیل خواران و بابلسر برگزار شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : صعود تیم کشتی بهشهر به عنوان سرگروه به مرحله نهایی

صعود تیم کشتی بهشهر به عنوان سرگروه به مرحله نهایی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر