صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال «خونه به خونه» مازندران شد

اکبر میثاقیان مربی صاحب نام فوتبال کشور به عنوان سرمربی تیم دسته اولی خونه به خونه مازندران معرفی شد.

کد خبر : 27782

تاریخ انتشار : 01/05/1394 - 12:07


اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال «خونه به خونه» مازندران شد

به گزارش خط امید بهشهر، اکبر میثاقیان که به عنوان سرمربی تیم دسته اولی خونه به خونه مازندران معرفی شده است، اظهار کرد: خوشحالم که به تیم خونه به خونه پیوستم و امیدوارم روزهای خوبی را در این تیم سپری کنم.

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران با بیان اینکه ظهر امروز با مسئولان تیم خونه به خونه به توافق رسیده ایم، بیان کرد: با توجه به گذشت زمان، فرصت زیادی نداریم، به همین دلیل به سرعت بازیکنان مورد نظر خود را جذب می کنیم و تمرینات را آغاز خواهیم کرد.

وی با تاکید براینکه هدفمان حضوری مقتدرانه در لیگ دسته اول فوتبال است، افزود: مالک باشگاه خونه به خونه با تیمداری درلیگ دسته اول کار بزرگی را استازت زده است.

میثاقیان با بیان اینکه باشگاه خونه به خونه متعلق به مازندران است، خاطرنشان کرد: تیم نساجی افتخار فوتبال مازندران است و امیدوارم هردوتیم امسال به لیگ برتر صعود کنند.

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه مازندران اضافه کرد: مازندران از ظرفیت بسیاربالایی در ورزش فوتبال برخوردار است و لیاقت حضور در لیگ برتر فوتبال رادارد.

وی به باشگاه شموشک نوشهر اشاره کرد و گفت: من در سال‌های گذشته در تیم شموشک نوشهر مربی‌گری می کردم و توانستم شموشک را به لیگ برتر برسانم و امسال هم تیم خونه به خونه همین هدف را دنبال می کند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال «خونه به خونه» مازندران شد

اکبر میثاقیان سرمربی تیم فوتبال «خونه به خونه» مازندران شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر