صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

معارفه دو همشهری استاندار در یک روز/عزل و نصب از نوع قزاقستانی در مازندران!

در این سازمان که کمتر از 10 ماه است با مدیرعاملی عباس صالح‌زاده اداره می‎‌شود، با یک تغییر غیرمنتظره همراه بود بدین صورت که در حالی که هیچ گونه اطلاعی داده شود و صرفاً در قالب یک جلسه هیئت مدیره، فرماندار معزول دولت در شهرستان بابل به عنوان سرپرست معرفی شد.

کد خبر : 27779

تاریخ انتشار : 01/05/1394 - 11:58


معارفه دو همشهری استاندار در یک روز/عزل و نصب از نوع قزاقستانی در مازندران!

به گزارش خط امید بهشهر، دو مدیر استانی در حالی صبح چهارشنبه معارفه شدند که استاندار مازندران در سفر قزاقستان به‎سر می‎‌برد و هر دو مدیر معرفی‌شده از همشهریان ربیع فلاح هستند.

برکناری غیرمنتظره صالح زاده و دلجویی از فرماندار معزول دولت!

در سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران اتفاقی عجیب و غریب رخ داد؛ در این سازمان که کمتر از 10 ماه است با مدیرعاملی عباس صالح‌زاده اداره می‎‌شود، یک تغییر غیرمنتظره روی داد، بدین صورت که بدون هیچ‌گونه اطلاع قبلی و صرفاً در قالب یک جلسه هیئت مدیره، فرماندار معزول دولت در شهرستان بابل به‌عنوان سرپرست معرفی شد تا ادعای رجب ملایی در هماهنگی وی با استاندار مازندران برای حضور در سخنرانی احمدی‌نژاد به اثبات برسد و برخی از صاحب‌نظران دلیل این انتصاب را دلجویی ربیع فلاح از فرماندار سابق بابل قلمداد کنند.

به گزارش روابط عمومی‎‌سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران صبح چهارشنبه در جلسه‌ای رجب ملایی رئیسی با حکم ربیع فلاح سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های مازندران شد.

در حکم استاندار مازندران به سرپرست سازمان آمده است: جناب آقای رجب ملایی رئیسی با توجه به سوابق و تجربیات ارزنده شما به موجب این حکم به‌عنوان سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌های استان مازندران منصوب می‎‌شوید، امید است با اتکال به خداوند متعال در پیشبرد امور آن سازمان موفق باشید.

عباس صالح‌زاده 10 ماه با حکم استاندار مازندران مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان مازندران بود که جای خودش را به رجب ملایی رئیسی داد، چندی پیش در سخنرانی محمود احمدی‌نژاد حضور داشت و چند روز گذشته نیز با نظر و دخواست حامیان دولت تدبیر و امید، از سمت فرمانداری شهرستان بابل عزل شد.

از سوی دیگر کامران اصغری نیز که اتفاقاً همچون ملایی رئیسی از همشهریان استاندار مازندران به‌شمار می‎‌رود به‌عنوان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران معارفه شد.

این دو معارفه «خصوصاً معارفه غیرمنتظره رجب ملایی رئیسی» را در شرایطی که استاندار در سفر قزاقستان به‌سر می‎‌برد، باید از عجیب‌ترین اقدامات مدیر ارشد استان دانست، چرا که معمولاً اینگونه انتصابات شتاب‌زده نظیر آنچه که در سازمان همیاری شهرداری‌های استان رخ داد، کمتر در مازندران مسبوق به سابقه بوده و شاید این شیوه در قزاقستان معمول و استاندار از این نوع عزل و نصب الگوگیری کرده باشد!


منبع : بلاغ

 

  

برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پاسخ به نظر شنبه 03 مرداد 1394 - 01:30
  یا علی

  باسلام: تا زمانی که عزل و نصب های ما بر این اساس های مزخرف باشه به هیچ جا نخواهیم رسید. متاسفم برا مسوولینی بخاطر سخنرانی یه شخصی تو شهر فرماندار اون شهر را برکنار میکنند. امیدواریم که شایعه باشد وگرنه این ها در برابر خداوند مسوولند.

  0 0
دیدگاه شما در مورد : معارفه دو همشهری استاندار در یک روز/عزل و نصب از نوع قزاقستانی در مازندران!

معارفه دو همشهری استاندار در یک روز/عزل و نصب از نوع قزاقستانی در مازندران!

 • آخرین اخبار
 • پربیننده ترین
 • rss
 • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر