صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل غله منطقه دو کشور اعلام کرد

اجرای طرح آزمایشی خرید الکترونیکی آرد در مازندران/بهشهر، یکی از شهرهای این طرح

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور از اجرای طرح آزمایشی خرید آرد از طریق الکترونیکی و سامانه بانک سپه در استان خبر داد.

کد خبر : 27728

تاریخ انتشار : 01/05/1394 - 05:51


اجرای طرح آزمایشی خرید الکترونیکی آرد در مازندران/بهشهر، یکی از شهرهای این طرح

به گزارش خط امید بهشهر به نقل از شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، رمضان‌علی ملک اظهار داشت: در جهت پیشبرد اهداف طرح ملی پایلوت آرد و نان در مازندران، نانوایان شهرستان‌های گلوگاه و بهشهر به عنوان نمونه از شرق استان و شهرستان‌های رامسر و تنکابن به عنوان نمونه از غرب استان انتخاب شدند.
وی افزود: شهرستان‌های مذکور از آغاز مرداد ماه, خرید سهمیه آرد مصرفی خود را از طریق سامانه بانک سپه انجام خواهند داد.
ملک با بیان اینکه با آغاز مرداد ماه در چهار شهرستان مذکور هرگونه پرداخت وجه به‌ منظور خرید آرد به غیر از سامانه بانک سپه غیر قانونی خواهد بود افزود: با کارشناسی‌های صورت پذیرفته معایب احتمالی این طرح از جمله بی‌کیفیت‌بودن جنسی که به دست مشتری می‌رسد و یا تاخیر در تحویل گرفتن آرد نیز مورد بررسی قرار گرفته و پیش بینی های لازم جهت جلوگیری از موارد مذکور صورت پذیرفته است.
وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین مزایای اجرای این طرح مشخص بودن قیمت‌ها است, افزود: نانوا بعد از پرداخت پول به راحتی می‌تواند آرد خود را در مقصد تعیین شده دریافت کند.
ملک در تشریح مزیت بهره‌گیری از این سامانه افزود: نانوا از این پس برای خرید آرد نیاز به مراجعه به شرکت غله، کارخانه های آرد سازی و حتی شرکت حمل و نقل خلیج فارس ندارد.
مدیر غله و خدمات بازرگانی استان با بیان اینکه با تخلفات حوزه آرد و نان با جدیت برخورد می‌شود، افزود: این سامانه در راستای نظم دهی به فرآیند توزیع آرد شکل گرفته و از محاسن آن قابلیت تغییر تعداد نانوایان و قابل مشاهده بودن عملیلت خرید و حمل آرد است.
ملک افزود: در صورتی که تخلفی از نانوا ثبت شده باشد سهمیه آرد به وی تعلق نمی گیرد و می‌توان به سادگی این مهم را در این سامانه پیاده کرد.
مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: در صورت موفقیت طرح خرید آرد مصرفی واحدهای خبازی از طریق سامانه بانک سپه، از شهریور ماه سال جاری این طرح در سراسر استان مازندران اجرایی خواهد شد.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : اجرای طرح آزمایشی خرید الکترونیکی آرد در مازندران/بهشهر، یکی از شهرهای این طرح

اجرای طرح آزمایشی خرید الکترونیکی آرد در مازندران/بهشهر، یکی از شهرهای این طرح

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر