صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس هیأت دوچرخه‌سواری چالوس خبر داد

شرکت پنج تیم در اولین مسابقه کاپ آزاد مازندران

رئیس هیأت دوچرخه‌سواری چالوس گفت: تاکنون چهار تیم ساری، قامشهر، تنکابن و عباس‌آباد به همراه تیم کندوان چالوس برای شرکت در اولین مسابقه کاپ آزاد مازندران اعلام آمادگی کردند و پیش‌بینی می‌شود 40 شرکت کننده در آن حضور یابند.

کد خبر : 27724

تاریخ انتشار : 01/05/1394 - 05:51


شرکت پنج تیم در اولین مسابقه کاپ آزاد مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، سید حسین هاشمی اظهار کرد: اولین مسابقه دوچرخه‌سواری کاپ آزاد کوهستان در رشته کراس کانتری روز جمعه دوم مردادماه در پیست شماره دو کندوان برگزار می‌شود.

وی افزود: این مسابقات، اولین مسابقه‌ای است که در پیست شماره دو کندوان انجام می‌شود که به تازگی در کنار آزادراه تهران-شمال احداث شده است و سه کیلومتر طول دارد.

رئیس هیئت دچرخه‌سواری چالوس از استقبال تیم‌های استان از این مسابقه خبر داد و تصریح کرد: تاکنون چهار تیم ساری، قائمشهر، تنکابن و عباس‌آباد به همراه تیم کندوان چالوس برای شرکت در این مسابقه اعلام آمادگی کردند و پیش‌بینی می‌شود 40 شرکت‌کننده در آن حضور یابند.

هاشمی با بیان اینکه این مسابقه به صورت آزاد برای آقایان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود، یادآور شد: تلاش ما این است که ورزش دوچرخه‌سواری در چالوس هر چه بیشتر رونق پیدا کند و به همین دلیل شرکت در این مسابقه برای همه افراد آزاد است و شرایط خاصی هم ندارد، فقط کافی است شرکت‌کننده دارای بیمه ورزشی و یک دوچرخه باشد.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر سه پیست دوچرخه‌سواری کوهستان در چالوس وجود دارد، تأکید کرد: خوشبختانه مسئولان شهرستان به خوبی از این ورزش حمایت می‌کنند و این مسابقه نیز با حمایت مالی نماینده مردم چالوس در مجلس شورای اسلامی انجام می‌شود.

سرپرست تیم دوچرخه‌سواری کندوان در پایان گفت: تلاش داشتیم مسابقات بانوان را نیز در این روز برگزار کنیم که با توجه به شرایط موجود امکان‌پذیر نبود، البته پیست شماره دو کندوان به طور اختصاصی برای استفاده بانوان در نظر گرفته شده است، اما نیاز به تغییرات جزیی دارد.

به گزارش بلاغ، تیم دوچرخه‌سواری کندوان چالوس در سه دوره گذشته لیگ برتر کشور به مقام سوم تیمی در رشته کراس کانتری و دانهیل دست یافته بود.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : شرکت پنج تیم در اولین مسابقه کاپ آزاد مازندران

شرکت پنج تیم در اولین مسابقه کاپ آزاد مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر