صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیش بینی هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده:

هوای بهشهر چهار درجه گرم‌تر می‌شود

دمای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده با افزایش چهار درجه‌ایی روبرو خواهد بود.

کد خبر : 27656

تاریخ انتشار : 31/04/1394 - 11:50


هوای بهشهر چهار درجه گرم‌تر می‌شود

به گزارش خط امید، امروز چهارشنبه 31 تیر ماه، شاهد آسمانی صاف با وزش باد به سرعت 3 کیلومتر در ساعت و رطوبت هوا 49 درصد هستیم، احتمال بارش باران صفر درصد است و بیشینه و کمینه دما نیز به ترتیب 28 و21 درجه سانتیگراد می‌باشد.


همچنین به گزارش هواشناسی فردا پنجشنبه اولین روز مرداد ماه نیز آسمانی نیمه ابری و صاف خواهد بود که احتمال بارش باران در آن صفر درصد اعلام شده و سرعت باد 5 کیلومتر در ساعت و میزان رطوبت 55 درصد را باید انتظار داشته باشیم که با بیشینه 29 کمینه 18 درجه سانتیگراد روبرو هستیم.


بنابراین گزارش پیش بینی وضع هوای شهرستان بهشهر تا یک هفته آینده به شرح ذیل می‌باشد:


اما روز جمعه 2مرداد آسمان بهشهر به صورت پراکنده اندکی ابر را در خود جای می‌دهد اما احتمال بارش باران صفر درصد است و بیشینه 29 و کمینه 19 سانتیگراد را خواهیم داشت، رطوبت هوا نیز به بیشترین مقدار خود یعنی 62 درصد می‌رسد و سرعت باد هم 3 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

 
شنبه 3مرداد : با بیشینه 30 و کمینه 21 درجه سانتیگراد هوایی صاف بدون بارش و رطوبت 59 درصد خواهیم داشت که سرعت باد در این روز 2 کیلومتر در ساعت می‌باشد.

 

یکشنبه 4 مرداد شاهد افزایش یک درجه ای دما نسبت به روز قبل با بیشینه 31 و کمینه 21 درجه هستیم که رطوبت هوا در این روز 49 درصد و سرعت باد نیز 2 کیلومتر در ساعت است که احتمال بارش را صفر درصد خواهد کرد.

 

اما افزایش دما در دوشنبه 5مرداد هم ادامه دارد و بیشینه دما به 32 و کمینه دمابه 22 درجه می‌رسد، احتمال بارش باران و سرعت باد نیز در این روز صفر است و میزان رطوبت دما با کاهش، 32 درصد می‌باشد.

 

سه شنبه 6 مرداد نیز دمایی با بیشینه 32 و کمینه 22 درجه سانتیگراد و احتمال بارش صفر درصد با رطوبت 35 درصدی خواهیم داشت، که سرعت باد در این روز 2 کیلومتر بر ساعت است.

  

  

دیدگاه شما در مورد : هوای بهشهر چهار درجه گرم‌تر می‌شود

هوای بهشهر چهار درجه گرم‌تر می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر