صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزارش خط امید از مسابقات فوتسال جام رمضان:

چهار مدعی قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر مشخص شدند

مدعیان قهرمانی در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر مشخص شدند.

کد خبر : 27478

تاریخ انتشار : 30/04/1394 - 18:25


چهار مدعی قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر مشخص شدند

به گزارش خبرنگار ورزشی خط امید، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر 28 و 29 تیر ماه در سالن ورزشی نیمه کاره شهیدهاشمی‌نژاد این شهرستان برگزار شد و در چهار بازی دیدنی تیم‌های مرحله نیمه نهایی مشخص شدند.

 

 

در شب نخست این مرحله از مسابقات تیم شهدای کوا به مصاف فراشمحله رفت اما با دو گل خورده و یک گل زده از ادامه حضور در این مسابقات جا ماند، تیم شهدای زیروان که یکی از مدعیان قهرمانی این جام است حریف خود دهیاری بخش یانه‌سر را با نتیجه پرگل پنج بر سه شکست داد و حریف تیم جوان فراشمحله شد.

 

 

در دومین شب این مسابقات و در اولین بازی این شب تیم اغذیه شهر با نتیجه چهار بر دو حریف خود وولفسبورگ را از میان برداشت و تیم مرحوم براری با نتیجه سه بر صفر آرزوی تیم بیمه آسیا برای صعود به مرحله نیمه نهایی را نقش بر آب کرد.

 

 

به این ترتیب در مرحله نیمه نهایی این مسابقات که امشب از ساعت 20:45 برگزار می‌شود، در اولین بازی تیم مدعی شهدای زیروان به مصاف تیم جوان و پدیده مسابقات فراشمحله می‌رود در دومین بازی که از ساعت 21:30 در یک بازی جذاب که می‌توان به آن لقب داربی پاسند داد، تیم مرحوم براری پاسند به مقابل اغذیه شهر به زمین می‌رود تا فینالیست‌های این دوره از مسابقات مشخص شود.

 

به گزارش خط امید فینال مسباقات فوتسال جام رمضان شهرستان بهشهر که 33 تیم در آن شرکت کرده بودند روز پنجشنبه اول مردادماه برگزار می‌شود

  

  

دیدگاه شما در مورد : چهار مدعی قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر مشخص شدند

چهار مدعی قهرمانی مسابقات فوتسال جام رمضان بهشهر مشخص شدند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر