صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
اختصاصی خط امید

بازدید از پروژه های آموزش و پرورش بهشهر

فرماندار و نماینده مردم بهشهر از پرژه های عمرانی بهشهر بازدید کردند.

کد خبر : 2744

تاریخ انتشار : 22/06/1392 - 23:12


بازدید از پروژه های آموزش و پرورش بهشهر

به گزارش خبرنگار خط امید بهشهر دکتر نماینده مردم بهشهر ،نورزاد فرماندار شهرستان بهشهر ،ثلاثی مدیر آموزش و پرورش بهشهر به همراه  شیرزاد مدیر کل نوسازی استان مازندارن از پرژه های عمرانی اداره آموزش و پرورش بهشهر بازدید کردند.

 

 

مدرسه استعداد های درخشان قلم چی که در زمینی به مساحت 2000 متر مربع در حال ساخت است اولین بازدید مسئولین بود،این مدرسه طبق برنامه ریزی های انجام شده باید در 20 شهریور به اتمام می رسید اما  افتتاح این پرژه به هفته آینده تغییر زمان داد.
نورزاد فرماندار بهشهر خواستار به تمام رسیدن این پروژه در هفته ی آینده شده تا تحصیل 307 دانش آموز نخبه شهرستانی در اول مهر در این مدرسه محقق گردد.

 

دومین بازدید مسئولین از سالن ورزشی شهید حمید بود  که در زمینی به مساحت 900 متر مربع در حال ساخت است و امید است در بهمن ماه سال جاری به افتتاح برسد.

 

 

 

 

سومین بازدید مسئولین شهرستان و شیرزاد مدیر کل نوسازی استان مازندران از مدرسه دکتر شریعتی با پیشرفت تقریبا 20 درصدی بعمل آمد.

 

 

 

ابولقاسم ثلاثی مدیر آموزش و پرورش بهشهر گفت: مدرسه دکتر شریعتی دارای 3000 متر مربع زیربنا در سه طبقه بهمراه سالن ورزشی در حال احداث است که تمامی هزینه های آن از سوی خیرین  تامین می شود که یکی از بزرگترین مدرسه های استان مازندران به حساب می آید. 

  

دیدگاه شما در مورد : بازدید از پروژه های آموزش و پرورش بهشهر

بازدید از پروژه های آموزش و پرورش بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر