صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

وزن کشی مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر برگزار شد

مسئول روابط عمومی‌هیات کشتی خلیل‌شهر گفت: وزن کشی دهمین دوره مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر گرامیداشت مرحوم مهندس احسان نصیری خلیلی با حضور بیش از 100 کشتی گیر برگزار شد.

کد خبر : 27376

تاریخ انتشار : 25/04/1394 - 16:05


وزن کشی مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر برگزار شد

جواد حق جو روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار  ورزشی خط امید اظهار کرد: این مسابقات امروز و فردا (پنجشنبه و جمعه) با به روی تشک آمدن کشتی گیران شهرستان‌های بابل، قائم شهر، جویبار، میاندرود، نوکنده و تیمی‌متشکل از کشتی گیران منتخب بهشهر و خلیل شهر در سالن کوثر این شهر آغاز می‌شود.

 

وی با اشاره اینکه کشتی گیران در وزن‌های 35، 53، 46، 50، 54، 60، 66، 57، 65، 74، 85 و 96 با هم رودر رو می‌شوند، بیان داشت: در 12 وزن این رقابت‌ها کشتی گیران مطرحی همچون امید حسن تبار، ایمان رحمانی زاده، سینا ولی زاده، بهروز حیدری، مصطفی یعقوبی، مجتبی عموزاد خلیلی، هومن قنبری و ... حضور دارند که با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

 

مسئول روابط عمومی‌هیات کشتی خلیل شهر افزود: جوایز دهمین دوره مسابقات کشتی جام رمضان همانند سال گذشته نقدی است و نفرات اول، دوم و سوم اوزان مختلف به ترتیب 1200، 1000 و 800 ریال جایزه می‌گیرند و به تیم‌های برتر به ترتیب 10000، 7000 و 5000 ریال جایزه به همراه کاپ اهدا می‌شود.

 

حق جو با اشاره به استقبال کم نظیر علاقه مندان به این رشته ورزشی تصریح کرد: دهمین دوره رقابت‌های کشتی جام رمضان این شهر گرامیداشت مرحوم مهندس احسان نصیری خلیلی برگزار می‌شود که جا دارد از مساعدت، توجه و همرایی خالصانه حاج حسین نصیری خلیلی در این مسابقات قدردانی شود.

 

وی در پایان تاکید کرد: استقبال فراوان و بی سابقه تیم‌ها از این مسابقات به همراه حضور مستمر مربیان و اعضای کادر فنی تیم‌ها در این رقابت‌ها نشان می‌دهد، مسابقات کشتی جام رمضان جای خود را به خوبی پیدا کرده است و برای معرفی و آماده گی کشتی گیران تلاش می‌کنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : وزن کشی مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر برگزار شد

وزن کشی مسابقات کشتی جام رمضان خلیل‌شهر برگزار شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر