صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رییس تبلیغات اسلامی‌بهشهر:

جامعه اسلامی‌نباید یمن را تنها بگذارد

رییس تبلیغات اسلامی‌بهشهر گفت: بر جامعه اسلامی‌به خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی‌که الگوی ظلم ستیزی در دنیا است رواست یمن را تنها نگذاشته و به هر میزان که می‌تواندکمک کند.

کد خبر : 27287

تاریخ انتشار : 24/04/1394 - 11:19


جامعه اسلامی‌نباید یمن را تنها بگذارد

حجت الاسلام سید محمد بابایی در گفتگو با خبرنگار خط امید با اشاره به نامگذاری این هفته به هفته همبستگی با مردم مظلوم یمن اظهار کرد: حمایت از مظلومین عالم وظیفه دینی و شرعی همه مسلمانان می‌باشد اما متاسفانه برخی از مسلمانان تعالیم قرآن کریم را  از یاد برده‌اند، اگر همه ملت‌های آزاده انزجار خود را از رفتارهای حکومت‌های مستکبر  ابراز کنند آن‌ها مجبور خواهند شد رفتار خود را تغییر دهند.

 

وی افزود: آل سعود خائن همدست رژیم غاصب و کودک‌کش اسرائیل بوده و با استفاده از امکاناتی که ازآن‌ها دریافت می‌کند هر روز دست به کشتار و جنایات وحشیانه در یمن می‌زند، بر جامعه اسلامی‌به خصوص نظام مقدس جمهوری اسلامی‌که الگوی ظلم ستیزی در دنیا است رواست یمن را تنها نگذاشته و به هر میزان که می‌تواندکمک کند،

 

رییس تبلیغات اسلامی‌بهشهر ادامه داد:این کمک‌ها چه درحد محکومیت، چه در حد عوامل بازدارنده و کمک‌های انسان دوستانه، گام‌های اساسی است تا شاید دیگر کشور‌ها هم غیرت پیدا کرده و این عمل وحشیانه عربستان را محکوم کنند چراکه با توجه به وعده‌های الهی این مقاومت‌ها در نهایت منجر به پیروزی مردم یمن و عقب نشینی عربستان خواهد شد.

 

بابایی تصریح کرد: امروز غرب با نشان‌دادن اقدامات داعش و القاعده می‌خواهد این رفتارها را با نام اسلام به دنیا معرفی کند، پس همه‌ مسلمانان وظیفه دارند در شرایط فعلی چهره‌ اصلی اسلام را که همان اسلام ناب می‌باشد به دیگران نشان دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: سعودی‌ها در این جنگ نیابتی دست خود را در دست صهیونیست‌ها گذاشتند و ثابت کردند  که هیچ شباهتی با مسلمانان ندارند. سعودی‌ها در گذشته نیز به‌دلیل دشمنی ایران با اسرائیل علیه این کشور اقدام کردند و با صدام متحد شدند؛ اما همه دنیا شاهد است که ایران اسلامی‌با اتکا به قدرت لایزال الهی از  جنگ تحمیلی سربلند بیرون آمد و امروز یکی از قدرت‌های برتر منطقه می‌باشد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : جامعه اسلامی‌نباید یمن را تنها بگذارد

جامعه اسلامی‌نباید یمن را تنها بگذارد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر