صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

واگذاری 160 واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت

فرماندار بهشهر از واگذاری 160 واحد مسکن مهر هفته دولت در بهشهر خبر داد و گفت: با آماده سازی زیرساختهای لازم، این تعداد از مسکن مهر به متقاضیان تحویل می شود.

کد خبر : 27193

تاریخ انتشار : 23/04/1394 - 18:20


واگذاری 160 واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت

به گزارش خط امید بهشهر، محمد تقی نورزاد افزود: مهمترین مشکل ما در مسکن مهر بهشهر عدم تزریق سهم آورده متقاضیان و فراهم کردن برخی از زیرساختهای مورد نیاز است.

وی با اعلام اینکه زیرساختهای مورد نیاز برای مسکن مهر بهشهر با فوریت در دست اقدام است، یادآور شد: این بخش از کار بر عهده پیمانکار و دستگاههای دولتی است که با فوریت در حال انجام است.

فرماندار بهشهر ادامه داد: بخشی از مسکن مهر، توسط پیمانکاران تکمیل و در اختیار مردم قرار گرفت اما همچنان در برخی از واحدها با مشکل اعتبار روبرو بوده و سهم آورده متقاضیان به پیمانکاران پرداخت نشده است که موجب کندی کار شده است.

نورزاد همچنین به روند ساخت پروژه های مسکن مهر در شهرک امام خمینی (ره) و چیت سازی اشاره کرد و گفت : واحدهای مختلف در حال ساخت در این مجموعه ها در حال تکمیل و آماده واگذاری است که با تزریق آورده متقاضیان، با افزایش سرعت عمل پیمانکاران ساخته و در سریعترین زمان ممکن به متقاضیان واگذار می شود.

شهرستان بهشهر در شرق مازندران واقع است.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : واگذاری 160 واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت

واگذاری 160 واحد مسکن مهر بهشهر در هفته دولت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر