صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهرداربهشهر:

مسئولان شهرداری بدون توجه به حاشیه‌ها به فعالیت خود ادامه دهند

شهردار بهشهر گفت: اجرای صحیح پروژه‌های عمرانی در شهربعنوان شاه کلید رشد و توسعه شهر و ارائه بهینه خدمات به شهروندان محسوب می‌گردد و همه مسئولان شهرداری می‌بایست بدون توجه به حاشیه با اهتمام هر چه بیشتربه فعالیت‌های همه جانبه خود ادامه دهند.

کد خبر : 27168

تاریخ انتشار : 22/04/1394 - 17:39


مسئولان شهرداری بدون توجه به حاشیه‌ها به فعالیت خود ادامه دهند

به گزارش خبرنگار خط امید، حمید آزموده در جلسه شورای اداری شهرداری بهشهر که در ساختمان آتش نشانی این شهرستان برگزار شد همه کارکنان را درقبال خدمت رسانی به مردم شهرمسئول دانستاظهار کرد: چه دراین مسند و چه درجایگاه دیگر، بعنوان شهردارچه بمانیم چه نمانیم، لذت خدمت به مردم را فراموش نمی‌کنیم.

 

وی افزود: متعهد بودن و مسئولیت‌پذیری مسئولان درقبال مردم و مسائل گوناگون جامعه، تاریخچه‌ای به دیرینگی آفرینش خود انسان دارد، حتی یک کارمند ساده هم در صورت وجود وجدان کاری و تعهدات اجتماعی نیزمی‌تواند خدمتگزار وخادم مردم باشد وما نیزبه مدد کارگران و کارمندان این مجموعه نیزجرات پیدا کردیم تا به مردم  شهرمان پاسخگو باشیم.

 

شهرداربهشهر ادامه داد: اجرای صحیح پروژه‌های عمرانی در شهربعنوان شاه کلید رشد و توسعه شهر و ارائه بهینه خدمات به شهروندان محسوب می‌گردد و همه مسئولان شهرداری می‌بایست بدون توجه به حاشیه با اهتمام هر چه بیشتربه فعالیت‌های همه جانبه خود ادامه دهند. 

  

دیدگاه شما در مورد : مسئولان شهرداری بدون توجه به حاشیه‌ها به فعالیت خود ادامه دهند

مسئولان شهرداری بدون توجه به حاشیه‌ها به فعالیت خود ادامه دهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر