صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

هشت میلیون ریال جزای نقدی برای کشتار غیر مجاز دام در بهشهر

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان بهشهر اعلام کرد : یک واحد عرضه گوشت در این شهرستان به دلیل کشتار غیرمجاز به هشت میلیون ریال جزای نقدی محکوم شد.

کد خبر : 27163

تاریخ انتشار : 22/04/1394 - 11:45


هشت میلیون ریال جزای نقدی برای کشتار غیر مجاز دام در بهشهر

به گزارش خط امید بهشهر و به گزارش روابط عمومی دامپزشکی مازندران دکتر هایده باقری افزود : بازرسان و کارشناسان نظارت بهداشتی این اداره در پی بازدیدهای ادواری خود و بازرسی از یک واحد عرضه گوشت در این شهرستان و مشاهده لاشه فاقد مهر بهداشتی دامپزشکی که در خارج از کشتارگاه صنعتی دام استحصال و در مرکز عرضه در حال فروش بود، فرد متخلف را به مراجع قضایی معرفی نمودند. 

وی افزود : دادگاه این اقدام را تهدیدی علیه بهداشت عمومی از طریق کشتار غیر مجاز دام دانسته و متخلف را به استناد مواد 217 و 218 قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب در امور کیفری به پرداخت مبلغ هشت میلیون ریال جزای نقدی به نفع صندوق دولت محکوم نموده است. 

باقری از شهروندان گلوگاهی خواست تا توجه ویژه ای به مهر بازرسی گوشت بر روی لاشه ها داشته باشند و از خرید گوشت های فاقد مهر بهداشتی دامپزشکی جدا خودداری نمایند و در صورت مشاهده، این موارد را سریعا به اداره دامپزشکی این شهرستان اطلاع دهند تا اقدامات قانونی لازم صورت پذیرد.


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : هشت میلیون ریال جزای نقدی برای کشتار غیر مجاز دام در بهشهر

هشت میلیون ریال جزای نقدی برای کشتار غیر مجاز دام در بهشهر

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر