صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

جشنواره عکس شهرستان بهشهر تمدید شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر از تمدید زمان برگزاری جشنواره عکس بهشهر خبر داد.

کد خبر : 27128

تاریخ انتشار : 22/04/1394 - 11:03


جشنواره عکس شهرستان بهشهر تمدید شد

به گزارش خط امید بهشهر، مسعود فلاح رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر روز دوشنبه گفت: جشنواره عکس شهرستان بهشهر تا تاریخ 20 مردادماه امسال تمدید شده است و زمان برگزاری جشنواره دوم شهریور خواهد بود.

وی افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره : بهشهر، خیابان باهنر ، روبروی فرمانداری ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01134524412 تماس حاصل کنند.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را شناسایی و معرفی هنرمندان مستعد شهرستان بهشهر در عرصه های مختلف هنری ، معرفی جاذبه های طبیعی و توریستی گردشگری شهرستان بهشهر با رویکرد جذب توریست، هدایت استعدادها و خلاقیت ها در ارائه صحیح هنرعکاسی، آشنایی با فرهنگ بومی و زندگی اسلامی شهرستان بهشهر و شناسایی استعدادهای گردشگری برای مسوولین شهرستان عنوان کرد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بهشهر همچنین موضوعات این جشنواره را فرهنگ بومی و آیین های سنتی شهرستان بهشهر، جاذبه های توریستی و گردشگری شهرستان بهشهر، طبیعت بهشهر، شهر و شهروندان و روستا و زندگی روستایی اعلام کرد.

وی اذعان کرد: شرکت در جشنواره برای تمامی علاقه مندان آزاد است و تمام موضوعات ارسالی می بایست در ارتباط با شهرستان بهشهر باشد، علاقمندان می توانند آثار خود را از طریق پست ، یا مراجعه حضوری به دبیرخانه جشنواره و یا به آدرس سایت jahanmoora.ir ارسال نمایند که نهایتا عکس های راه یافته به جشنواره جهت بازدید عموم مخاطبان ، در قالب نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهد شد .


منبع : ایرنا

 

  

دیدگاه شما در مورد : جشنواره عکس شهرستان بهشهر تمدید شد

جشنواره عکس شهرستان بهشهر تمدید شد

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر