صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرعامل شرکت غله منطقه دو کشور خبر داد

خرید یک میلیون و 80 هزار تن گندم تضمینی/ پرداخت یک هزار و 429 میلیارد ریال به گندم‌کاران مازندرانی

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور گفت: در سال جاری و با ثبت یک میلیون و 80 هزار تن خرید تضمینی گندم از کشاورزان، به‌میزان بی‌سابقه‌ای از ذخیره گندم دست یافتیم.

کد خبر : 27016

تاریخ انتشار : 21/04/1394 - 18:53


خرید یک میلیون و 80 هزار تن گندم تضمینی/ پرداخت یک هزار و 429 میلیارد ریال به گندم‌کاران مازندرانی

به گزارش خط امید بهشهر، رمضانعلی ملک در گفت‌وگو با مازنداصناف، با بیان اینکه پیش‌بینی ما در ابتدای سال 94 خرید تضمینی گندم تا بیش از 120 هزار تن در مازندران بود، اظهار کرد: در سال جاری و با ثبت یک میلیون و 80 هزار تن خرید تضمینی گندم از کشاورزان، به‌میزان بی‌سابقه‌ای از ذخیره گندم دست یافتیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه امسال میزان خرید گندم در استان‌های مازندران، گلستان و سمنان بیش از حد پیش‌بینی‌ها بوده است، افزود: در حال حاضر خرید تضمینی گندم از کشاورزان مازندران نسبت به زمان مشابه سال قبل با 105 درصد افزایش به بیش از 140 هزار تن رسیده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه دو کشور، تصریح کرد: میزان خرید گندم تضمینی در استان گلستان با 45 درصد افزایش نسبت به زمان مشابه در سال گذشته به بیش از 878 هزار تن و همچنین میزان خرید گندم تضمینی در استان سمنان با 15 درصد افزایش نسبت به سال گذشته به بیش از 62 هزار تن رسید.

این مسئول خاطرنشان کرد: تاکنون از طریق سامانه بانک کشاورزی به گندم‌کاران مازندران بیش از یک هزار و 429 میلیارد ریال، به گندم‌کاران استان گلستان بیش از 9 هزار و 800 میلیارد ریال و به گندمکاران استان سمنان مبلغ 497 میلیارد ریال پرداخت شده است.

ملک در پایان گفت: در سال جاری نه تنها میزان گندم خریداری شده از لحاظ کمیت بی‌سابقه بوده است، بلکه به دلیل آب و هوای مناسب و بارش باران به‌موقع، گندم‌های خریداری شده از کیفیت قابل توجهی نیز برخوردار هستند.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : خرید یک میلیون و 80 هزار تن گندم تضمینی/ پرداخت یک هزار و 429 میلیارد ریال به گندم‌کاران مازندرانی

خرید یک میلیون و 80 هزار تن گندم تضمینی/ پرداخت یک هزار و 429 میلیارد ریال به گندم‌کاران مازندرانی

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر