صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران خبر داد

کاهش 90 درصدی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح روستاها

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران با اشاره به ساخت و ساز غیرمجاز در سطح روستاها، گفت: با سیاست جدید دولت، از بیش از 90 درصد از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شده است.

کد خبر : 27014

تاریخ انتشار : 21/04/1394 - 18:51


کاهش 90 درصدی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح روستاها

به گزارش خط امید بهشهر، جان‌الله عبدی در نشست با دهیاران بخش بهنمیر بابلسر در مجتمع تفریحی توریستی مرضیه، اظهار کرد: در حال حاضر بیش از 30 هزار دهیاری در سطح کشور داریم که از این تعداد یک هزار و 900 دهیاری مربوط به استان مازندران است.

وی با بیان اینکه دهیاران در تمامی حوزه‌ها فعالیت دارند، افزود: سالانه اقدامات خوبی در جهت رفاه عمومی سطح روستاها توسط دهیاران انجام می‌شود.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران، مشارکت مردمی در جهت اجرا و تسریع روند پروژه‌ها را اقدامی موثر در جهت کاهش مشکلات دولت عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر 3 هزار و 700 پروژه در سطح استان در حال اجرا است.

این مسئول، تخصیص اعتبارات پروژه‌های نیمه تمام را از الویت‌های استانداری اعلام و خاطرنشان کرد: در بخش بهنمیر بیش از 30 پروژه نیمه تمام وجود دارد.

عبدی با تاکید بر اینکه دهیاران برنامه پنج ساله جهت توسعه، عمران و آبادانی روستاها طراحی کنند، تصریح کرد: تمام تلاش ما تامین حداقل امکانات رفاهی در سطح روستاها است.

وی با بیان اینکه دولت در سال گذشته توجه خاصی به بحث پروژه‌های عمرانی و زیربنایی سطح روستاها داشته است، گفت: اعتباراتی که دولت در سال 93 برای اجرای پروژه‌های سطح روستا تخصیص داده است نسبت به سال ماقبل خود 35 درصد افزایش داشته است.

مدیرکل امور روستایی استانداری مازندران در پایان با اشاره به ساخت و ساز غیرمجاز در سطح روستاها، بیان کرد: با سیاست جدید دولت، از بیش از 90 درصد از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری شده است.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : کاهش 90 درصدی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح روستاها

کاهش 90 درصدی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح روستاها

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر