صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بيش از سه هزار شب زنده دار قدر در مازندران خون اهدا كردند

مدیر کل سازمان انتقال خون مازندران از مراجعه بیش از سه هزار نفر مازنی در شب های قدر به مراکز ثابت و سیار این سازمان خبر داد.

کد خبر : 26956

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 10:00


بيش از سه هزار شب زنده دار قدر در مازندران خون اهدا كردند

به گزارش خط امید بهشهر، مدیر کل سازمان انتقال خون مازندران، گفت: سه هزار و 500 نفر مازنی از ابتدی 18 - 23 ماه مبارک رمضان به 20 مرکز ثابت و سیار این سازمان مراجعه کردند که از این تعداد، سه هزار و 50 نفر موفق به اهداء خون شدند.
 
وی با اشاره به حضور يكهزار و 720نفر اهدا كننده مستمر در بين اهداكنندگان شب هاي قدر، افزود: همچنين 832 نفر كه دارای سابقه حضور در این عمل خداپسندانه بودند نيز در ليالي قدر امسال خون اهدا كردند.
 
پورياني به استقبال چشمگير اهداكنندگان خون كه اولين حضور در اين امر خداپسندانه را تجربه  مي كردند، اشاره كرد و گفت: مردم شريف و ولايتمدار مازندران هميشه براي انجام كارهاي خير و عام المنفعه پيش قدم هستند.
 
وی با اشاره به اینکه 61 نفر از اهداء کنندگان خون از بانوان بودند، اظهار کرد: تعداد اهداء کنندگان خون در این شب ها در مقایسه با سال گذشته، مشابه بوده است.
 
پورياني با قدردانی از مردم مازندران که اهداء خون را فقط به شب های قدر موکول نکردند، بیان کرد: اهداء خون بایستی به طور مستمر صورت گیرد و همین روند خوب، ادامه داشته باشد.
 
وی ابراز کرد: با توجه به مسافر پذیر بودن مازندران، گرمی هوا در تابستان و انجام کارهای کشاورزی در این فصل و ...، افراد نوعدوست مازنی به اهداء خون در طول سال به ویژه در این فصل ادامه دهند تا علاوه بر اجر دنیوی، از برکات اخروی این عمل خداپسندانه بهره مند شوند.
 
پوريانی، اهداء خون را باقیات و صالحاتی دانست که باید فرهنگ سازی مناسب در این امر مهم صورت گیرد، تصریح کرد: با همکاری اصحاب رسانه در چند سال اخیر، اهداء خون در مازندران با استقبال خوبی روبرو شده است که این امر، نیاز به قدردانی دارد.


منبع : شبستان

 

  

دیدگاه شما در مورد : بيش از سه هزار شب زنده دار قدر در مازندران خون اهدا كردند

بيش از سه هزار شب زنده دار قدر در مازندران خون اهدا كردند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر