صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
"غربی‌ها بیش از ایران به مذاکرات هسته‌ای نیاز دارند"

فرمانده کل سپاه: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند

سرلشکر محمدعلی جعفری گفت: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند و تنها راهی که آنان پیدا کرده‌اند این است که برای نفوذ بین ملت‌های منطقه و به خیال خودشان رسیدن به نتیجه، ادامه همین حرکت است.

کد خبر : 26949

تاریخ انتشار : 20/04/1394 - 11:03


فرمانده کل سپاه: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند

به گزارش خط امید بهشهر، سرلشکر محمدعلی جعفری  فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: انشاء‌الله داریم به سوی آزادی همه ملت‌های مسلمان پیش می‌رویم.
وی افزود: وعده حضرت امام (ره) باید محقق شود و این وعده به تدریج در حال محقق شدن است و مردم عراق، سوریه، یمن، فلسطین و لبنان همه برای آزادی از زیر یوغ استکبار جهانی تلاش می‌کنند و حتما موفق می‌‌شوند و انشاء الله نوید پیروزی‌های بزرگتری در راه است.
فرمانده کل سپاه درباره مذاکرات وین و تهدیدهای برخی قدرت‌ها در خصوص پیامدهای به نتیجه نرسیدن مذاکرات، گفت: آنها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند و تنها راهی که آنان پیدا کرده‌اند این است که برای نفوذ بین ملت‌های منطقه و به خیال خودشان رسیدن به نتیجه، ادامه همین حرکت است.
سرلشکر جعفری افزود: آنها بیش از ما به مذاکرات هسته‌ای نیاز دارند و تهدید نظامی آنها هیچ جایگاهی ندارد. آنها درست است که کارکشته مذاکره هستند ولی بیشتر از ایران به دنبال نتیجه مذاکرات و به نتیجه رساندن آن هستند.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : فرمانده کل سپاه: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند

فرمانده کل سپاه: قدرت‌ها می‌دانند که هیچ غلطی نمی‌توانند علیه ایران بکنند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر