صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
امام جمعه بهشهر خطاب به تیم مذاکره کننده:

تیم مذاکره کننده شجاع هستند اما باید بیدار باشند/ می‌خواهند نظام سیاسی ایران را تغییر دهند

امام جمعه بهشهر گفت: تیم مذاکره کننده ما شجاع است اما باید بسیار حساس و بیدار باشند، طرف مقابل در مذاکرات امروز و فردا می کند تا اگر امنیت اسراییل تامین نشد، ایران را با تحریم به زانو در بیاورند و یا نظام سیاسی ایران را تغییر دهند.

کد خبر : 26882

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 17:18


تیم مذاکره کننده شجاع هستند اما باید بیدار باشند/ می‌خواهند نظام سیاسی ایران را تغییر دهند

به گزارش خبرنگار خط امید، حجت الاسلام سیدعربعلی جباری در خطبه‌های نماز جمعه مصادف با روز قدس گفت: در زمانی که امام خمینی در حال شکل دادن و تکمیل انقلاب ایران و مبارزه با استکبار بودند آخرین جمعه سال را به عنوان حمایت از فلسطین اعلام کرد که این موضوع نشان از آینده نگری حضرت امام راحل(ره) داشت.

 

وی ادامه داد: امیرالمومنین در نهج البلاغه می فرماید که اگر می خواهید در صلح و بدور از تنش و خونریزی و نا امنی زندگی کنید نسبت به ظالمان حساس باشید و از یاری مظلومان و ستمدیدگان هیچ گاه بی تفاوت نباشید امروز همه ما بر اساس همین حدیث به میدان آمدیم تا بک بار دیگر به استکبار و عوامل مزدور استکبار بفهمانیم که هیچگاه با ظالم سر آشتی و سازش نداریم.

 

امام جمعه بهشهر خاطرنشان کرد: این شکوه حضور مردم در روز قدس که یادگار حضرت امام خمینی (ره ) است و سر دادن شعار های کوبنده در این گرما و با زبان روزه، مشت محکمی بر دهان استکبار و حمایت از مظلومین جهان به خصوص مردم مظلوم فلسطین است.  

 

جباری تاکید کرد: تیم مذاکره کننده ما شجاع است اما باید بسیار حساس و بیدار باشند، طرف مقابل در مذاکرات امروز و فردا می کند چون به دنبال این هستند که امنیت اسراییل را حفظ کنند و اگر امنیت اسراییل تامین نشد، ایران را با تحریم به زانو در بیاورند و یا نظام سیاسی ایران را تغییر دهند.

 

وی در پایان تاکید کرد: روز جمعه یکی از بهترین روزهای خدا است چراکه از این روز در قرآن هم نام برده شد پس باید این روز را گرامی بداریم و نماز جمعه را تقویت و هرچه با شکوه تر برگزار کنیم و با امام جمعه شهر که به عنوان نماینده مقام معظم رهبری به عنوان یک شخصیت معنوی است همه باید همکاری و هم یاری بکنند.

  

  

دیدگاه شما در مورد : تیم مذاکره کننده شجاع هستند اما باید بیدار باشند/ می‌خواهند نظام سیاسی ایران را تغییر دهند

تیم مذاکره کننده شجاع هستند اما باید بیدار باشند/ می‌خواهند نظام سیاسی ایران را تغییر دهند

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر