صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
سخنران راهپیمایی روز قدس در بهشهر:

مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست، مسئله یک مجاهدت مردمی است

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست مسئله یک مجاهدت مردمی واجب اوجبات است که حمایت کنیم.امام عظیم الشان انقلاب هم در سخنانش از فلسطین به عنوان سرزمین ما یاد می کرد و این یعنی فلسطین پاره تن مسلمانان است.

کد خبر : 26881

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 14:24


مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست، مسئله یک مجاهدت مردمی است

به گزارش خبرنگار خط امید، احمد علی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه روز قدس اظهار کرد: امام قبل از انقلاب بر سه موضوع شاه، استکبار و فلسطین تاکید داشتند و برای هر سه مورد برنامه‌های رویکردی که بتواند امت اسلامی را بسیج کند ارائه داد، خودباروری، اعتماد به نفس و خوداتکایی را در مردم ما و در حوزه بین الملل جاری و ساری ساخت و امروز می بینیم شاه بیرون رفت، استکبار ذلیل شد و برای حوزه فلسطین هم روز قدس را طراحی کرد.

 

وی افزود: در روز قدس اثرات پیام امام عظیم الشان را می بینیم که روز قدس را روز اسلام و روز نبی مکرم اسلام قرار داد تا بتواند اجتماع جهانی را سامان بدهد در حول محور قرآن و پیامبر مسلمانان جهان را بسیج کرد.

 

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد:رژیم جعلی صهیونیستی تلاش کرد که این روز مقدس و اهدافش را متوقف و یا منحرف کند اما امروز نه تنها متوقف و منحرف نشد بلکه ضرورت آن ده‌چندان احساس می شود و مردم یکپارچه در داخل کشور و جامعه اسلامی و کشورهای اسلامی و غیر اسلامی حضور یکپارچه پیدا کردند تا از یک کشوری که 66 سال مورد تجاوز قرار گرفت دفاع کنند.

 

وی ادامه داد: فلسطین تنها کشوری است که دائم لحظه به لحظه و ثانیه به ثانیه نقض حقوق بشر می شود، سازمان‌های بین اللملی که در جنگ غزه اسرائیل را متجاوز خواندند چه کردند؟مدعیان حقوق بشر و دموکراسی که آوازه آنها شهره جهانی شد چه پاسخی دارند؟

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: آمریکا بیش از 4 میلیارد دلار در سال به رژیم جعلی صهیونیست کمک می کند، جدیدترین و مدرن ترین جنگ افزارهای دنیا،سلاح های کشتار جمعی و کلاهک هسته ای را در اختیار رژیم صهیونیستی قرار می دهد که مردم بی دفاع فلسطین را به خاک و خون بکشند، با این کار مدعی حقوق بشر و به دنبال بنای برج دموکراسی در منطقه هستید که سایه اش بر سر ملت‌های اسلامی باشد؟

 

مقیمی خاطرنشان کرد: هر جا ظلم است ما طرفدار مظلوم و مخالف ظالم هستیم این استراتژی است که امام برای ما در عرصه دیپلماسی و بین اللملی تعریف کرد که رهبری بزرگوار نیز همین راه ترسیم می کند مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست مسئله یک مجاهدت مردمی واجب اوجبات است که حمایت کنیم.امام عظیم الشان انقلاب هم در سخنانش از فلسطین به عنوان سرزمین ما یاد می کرد و این یعنی فلسطین پاره تن مسلمانان است.

 

نماینده مردم بهشهر در مجلس شورای اسلامی  افزود: رژیم جعلی صهیونیستی با نگاه برتری خود نسبت به نژادها، ملت ها و کشورها که همه باید در ید قدرت و مستعمره او باشد، در عرصه بین اللمل بسیار خطرناک است و دنیا این افزون خواهی اسراییل را مشاهده می کند و می‌بیند که در حساس ترین نقطه جهان مستقر و پایگاه نظامی استکبار مخصوصا آمریکا شده است.

وی گفت: برخی کشورهای مسلمان مانند آل سعود، تکفیری ها و داعشی ها را تشکیل می‌دهند تا مسلمانان را به جان هم بیاندازند تا حاشیه امنی برای اسراییل باشد.

 

احمدعلی مقیمی تاکید کرد: بزرگترین دست آورد روز قدس این است که از حوزه منطقه‌ای و ملی خارج شده و یک ابعاد جهانی پیدا و ماهیت درونی رژیم صهیونیستی را افشا کرده است که یک نفرت جهانی علیه این رژیم جعلی براه افتاد و ابهت بزرگترین ارتش جهان شکسته شد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست، مسئله یک مجاهدت مردمی است

مسئله فلسطین، مسئله خاک و سرزمین نیست، مسئله یک مجاهدت مردمی است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر