صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
گزاش میدانی خط امید از راهپیمایی روز قدس:

ایران طلایه‌دار دستگیری از مظلوم است

امروز دنیا می‌بیند و می‌داند که هرجا کشتار و خون ریزی و کودک کشی است نام رژیم صهیونیستی در میان است و هرجا دفاع از مظلوم است، ایران نخستین کشور و طلایه دار دستگیری از مظلوم است.

کد خبر : 26878

تاریخ انتشار : 19/04/1394 - 14:23


ایران طلایه‌دار دستگیری از مظلوم است

در حاشیه راهپیمایی روز قدس در بهشهر خبرنگار خط امید به سراغ چند جوان دانشجو رفت و از آنها دلیل شرکت در راهپیمایی روز قدس را جویا شد که با پاسخ‌های قاطع آنها همراه بود.
حسین امینی دانشجوی 22 ساله دانشگاه بهشهر گفت: حضور مردم در روز قدس دلیل محکمی برای رد ادعای استکبار جهانی است که ایران را به حمایت از تروریست متهم می کنند چون مردم در این روز از مظلوم دفاع می کنند.

وی مقابله با ظالم و دفاع از مظلوم را یک وظیفه دینی دانست و افزود: ما آمادگی اعزام به فلسطین و نبرد با اسرائیل جنایت کار را داریم و فقط منتظر فرمان رهبری هستیم.

وفا احمدی جوان 22 ساله دانشجوی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: ایران مظلوم است و همیشه از مظلوم دفاع می کند، دلیل اینکه انقلاب اسلامی ایران بر خلاف انقلاب‌های دیگر 37 سال روز به روز قدرتمندتر می شود همین است که حکومت خود را بر خون مظلومین برپا نکرده است.
 
وی ادامه داد: امروز دنیا می‌بیند و می‌داند که هرجا کشتار و خون ریزی و کودک کشی است نام رژیم صهیونیستی در میان است و هرجا دفاع از مظلوم است، ایران نخستین کشور و طلایه دار دستگیری از مظلوم است.
 
احمدی تصریح کرد: این همه شور، شعور و حضور مردم در این گرما عحیب است و وقتی رسانه‌های جهان مجبور هستند این تصاویر را مخابره کنند، هر فرد آزادی خواهی متوجه چهره رئوف و مهربان ایران اسلامی می‌شود و دیگر اسلام هراسی و ایران هراسی که استکبار جهانی در بین مردم جهان راه انداخته تاثیری ندارد.

  

  

دیدگاه شما در مورد : ایران طلایه‌دار دستگیری از مظلوم است

ایران طلایه‌دار دستگیری از مظلوم است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر