صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
"فلسطین باید مسئله اول تمام کشورهای اسلامی باشد"

مقیمی: همدلی ملت‌های جهان در روز قدس متجلی می‌شود

عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به اینکه روز قدس یک همبستگی جهانی است، گفت: همدلی ملت‌های جهان در روز قدس متجلی می‌شود.

کد خبر : 26841

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 10:24


مقیمی: همدلی ملت‌های جهان در روز قدس متجلی می‌شود

به گزارش خط امید بهشهر، احمد‌علی مقیمی اظهار داشت: امام خمینی(ره) مرداد 58 خطر رژیم صهیونیستی را کاملاً درک کرده و آن را به جهانیان گوشزد کردند و بر این اساس، آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس نامیدند.
وی با اشاره به اینکه فلسطین باید مسئله اول تمام کشورهای اسلامی باشد، افزود: روز قدس روز اسلام بوده و این روز موضوعی منطقه ای نیست بلکه یک مساله جهانی است.
مقیمی گفت: روز قدس روزی است که باید انسجام، همبستگی مسلمانان حول محور قرآن و پیامبر(ص) انجام شود.
نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز مشکلات  فراوانی در خاورمیانه وجود دارد که  مهم‌ترین آن جنگ مداوم رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم سرزمین فلسطین است.
مقیمی گفت: فلسطین سرزمین مقدسی است که توسط رژیم  غاصب صهیونیستی که حقوق بشر را رعایت نمی‌کنند و  سالها در این  منطقه  حقوق بشر نقض می‌شود.
وی تصریح کرد: سئوال اینجاست چگونه  آمریکا و غرب خود را حامیان حقوق بشر می‌دانند اما برای مسئله  فلسطین سکوت اختیار کردند؟
مقیمی افزود: چگونه می‌شود این کشورهای به  ظاهر حامی حقوق بشر مثل آمریکا بیش از 4 میلیارد دلار در اختیار اسرائیل قرار می‌دهد و تجهیزات نظامی و کلاهک‌های هسته ای را به اختیار رژیم غاصب می‌گذارد.
نماینده  مردم نکا، بهشهر و گلوگاه  در مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه  فلسطین با حصار دیوارهای بلند رژیم صهیونیستی به زندانی تبدیل شده است و مردم در این  زندان به سختی زندگی می‌کنند.
مقیمی افزود: طبق فرمایشات  مقام معظم رهبری هر جا ظلمی باشد، دو طرف وجود دارد ظالم و مظلوم و ما نیز حامی مظلوم هستیم.
وی با بیان اینکه موضوع  فلسطین برای ما اصل است، افزود: این مسئله از اصول نظام جمهوری اسلامی ایران جدا نخواهد شد و هیچ حادثه و تهدیدی نمی‌تواند ما را از فلسطین  جدا کند.
مقیمی گفت: باید تلاش کنیم  در یک فضای همدلی با همه مسلمانان جهان از  قبله اول مسلمانان، در مقابل رژیم جعلی صهیونیست دفاع کنیم.
وی افزود: مردم شریف ایران نیز روز قدس در راهپیمایی شرکت خواهند کرد و خشم و انزجار خود را به رژیم جانی و کودک‌کش اسرائیل نشان خواهند داد.
نماینده مردم نکار در مجلس گفت: همه مردم جهان  باید در صحنه حضور داشته  باشند تا این غده سرطانی از بین برود و آرامش و آسایش در فلسطین  برقرار شود.


منبع : تسنیم

 

  

دیدگاه شما در مورد : مقیمی: همدلی ملت‌های جهان در روز قدس متجلی می‌شود

مقیمی: همدلی ملت‌های جهان در روز قدس متجلی می‌شود

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر