صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
رئیس سازمان صنعت و تجارت مازندران خبر داد

رشد 25 درصدی صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه‎ماهه سال 94

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه ماهه سال 94 با رشد 25 درصدی روبه‌رو شد.

کد خبر : 26829

تاریخ انتشار : 18/04/1394 - 10:04


رشد 25 درصدی صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه‎ماهه سال 94

به گزارش خط امید بهشهر، از رشد 25 درصدی صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه ماهه سال 94 خبر داد و اظهار کرد: صادرات فرآورده‌های لبنی در سه ماهه سال 93 رقم بیش از 49 میلیون دلار بوده که علاوه بر تحقق این رقم در سه ماهه 94 حدود 12 میلیون دلار یعنی 25 درصد افزایش نیز داشته و به رقم بیش از 61 میلیون دلار رسید.

وی افزود: از لحاظ وزنی نیز صادرات فرآورده‌های لبنی در سه ماهه سال 94 نسبت به مدت مشابه سال 93 بیش از 27 درصد رشد داشته است، به‌طوری که از رقم 35 هزار و 245 تن به 44 هزار و 879 تن افزایش یافت.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خاطرنشان کرد: محصولات و فرآورده‌های لبنی استان به کشورهای عراق، کویت و عربستان که مهم‌ترین بازارهای هدف استان در این بخش هستند همچنین طی این مدت این کالاها به کشورهای حاشیه دریای خزر و ... صادرشد.

این مسئول با اشاره به این موضوع که صنعت لبنیات در کشور و استان به‌عنوان یکی از صنایع تکمیلی بخش کشاورزی بوده که نقش بسیار مهمی در اشتغال و توسعه اقتصادی ایفا می‌کند، بیان کرد: فرآورده‌های لبنی یکی از مهم‌ترین محصولات صادراتی استان است.

محمدپور گفت: در صورت ایجاد کنسرسیوم‌های تولیدی و صادراتی در این بخش می‌توانیم شاهد صادرات بیش از پیش این محصول به دنیا باشیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : رشد 25 درصدی صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه‎ماهه سال 94

رشد 25 درصدی صادرات فرآورده‌های لبنی مازندران طی سه‎ماهه سال 94

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر