صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
شهردار بهشهر در گفتگو با خط امید مطرح کرد:

روز قدس، انسجام جهان اسلام در حمایت از مظلوم

شهردار بهشهر گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس نمایش بزرگ وحدت و انسجام جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین است.

کد خبر : 26762

تاریخ انتشار : 15/04/1394 - 15:40


روز قدس، انسجام جهان اسلام در حمایت از مظلوم

حمید آزموده در گفتگو با خبرنگار خط امید گفت: روز قدس، تبلورانزجار، خشم و نفرت امت بیدار اسلامی از صهیونیست‌های غارتگر و چپاولگران تاریخ است و راهپیمایی روز جهانی قدس نمایش بزرگ وحدت و انسجام جهان اسلام در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین است.


وی ادامه داد: دفاع از مظلومان و ملت‌های زیر سلطه همواره از سوی ملت و مسوولان کشور دارای اهمیت بوده ودر این میان، مساله فلسطین و دفاع از مردم ستمدیده این کشور به عنوان موضوعی بسیارمهم و حساس در ایران اسلامی تبدیل شده و ملت ما در حمایت از مظلومان فلسطین در خط مقدم هستند.


شهردار بهشهر تصریح کرد: حضرت امام خمینی(ره) در اقدامی منحصربفرد و موثر، با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس، در واقع روزی تاریخی را در جهان اسلام در دفاع از مظلوم به ثبت رسانید و مطمئنا این راهپیمایی عظیم موجی از هراس را بر پیکر رژیم منحوس صهیونیستی و استکبار جهانی می اندازند.

آزموده اظهار کرد: امروز در سایه صدور معنوی انقلاب اسلامی ایران به سراسر جهان، روز قدس به ‌روز مبارزه با استکبار جهانی وصهیونیسم تبدیل ‌شده و آزادگان جهان با الهام از آموزه‌های دینی، الهی و سیاسی امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب موجودیت اسرائیل غاصب را به چالش کشاندند. 

  

دیدگاه شما در مورد : روز قدس، انسجام جهان اسلام در حمایت از مظلوم

روز قدس، انسجام جهان اسلام در حمایت از مظلوم

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر