صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت مازندران خبر داد

انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در سه ماه ابتدایی امسال، تعداد 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در سطح مازندران انجام شده است.

کد خبر : 26761

تاریخ انتشار : 15/04/1394 - 12:30


انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران

به گزارش خط امید بهشهر، حسین اصغرزاده در گفت‌وگو با مازنداصناف، اظهار کرد: در سه ماه ابتدایی سال جاری، تعداد 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مختلف در سطح استان مازندران انجام شده است.

وی با بیان اینکه در همین مدت، تعداد یک هزار و 815 مورد گزارش در سامانه 124 ثبت شده است، افزود: از این تعداد گزارش، یک هزار و 351 مورد به صورت تلفنی، 409 مورد به صورت کتبی و 55 مورد به صورت حضوری بوده است.

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران تصریح کرد: در این مدت ضمن تشکیل پرونده برای 5 هزار و 250 واحد صنفی مختلف، پرونده آنان جهت اقدامات بعدی به ادارات تعزیرات حکومتی ارسال شد.

این مسئول در ادامه از 5 هزار و 630 مورد بازرسی از واحدهای مرتبط با آرد و نان در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: در این بازرسی‌ها، 360 واحد متخلف در بخش آرد و نان، جهت پیگیری‌های قضایی به دستگاه‌های مربوطه ارجاع شدند.

اصغرزاده بیشترین تخلفات قاچاق در مازندران را در زمینه کالاهای دخانیاتی عنوان و بیان کرد: در سه ماهه نخست امسال با 174 واحد متخلف عرضه‌کننده کالاهای قاچاق در سطح استان برخورد قانونی شد.

مدیر نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در پایان با بیان اینکه سامانه 124 آماده دریافت شکایات و گزارش‌های مردمی در سراسر استان است، تاکید کرد: علیرغم افزایش قیمت تخم‌مرغ در ابتدای ماه مبارک رمضان، با تشدید نظارت و بازرسی در سطح استان، شاهد تثبیت، تعادل و آرامش در بازار هستیم.


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران

انجام 103 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی مازندران

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر