صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
واکاوی پیروزی اخیر اصولگرایان در انتخاب شهردار تهران

ضرورت فتح گام به گام با محوریت خدمت

مهمترین شاخصه در استمرار پیروزی اخیر اصولگرایان تنها بر مبنای خدمت محوری و دوری از حاشیه های سیاسی استوار می باشد.

کد خبر : 2673

تاریخ انتشار : 20/06/1392 - 03:06


ضرورت فتح گام به گام با محوریت خدمت

به گزارش خط امید بهشهر _ انتخابات اخیر در  شهرداری تهران و پیروزی اصولگرایان بر اصلاح طلبان دارای اهمیت فراوان و استراتژیک برای بازگشت ایدئولوژی محوری پایبندی به اصول انقلاب اسلامی با رویکرد  ولایت مدارنه به کشور می باشد.

گرچه اشتباهات فراوان اصولگرایان در چند سال اخیر و غفلتهای فراوان بالأخص در مناظرات اخیر تبلیغاتی مابین کاندیداهای انتخاباتی و نیز خودزنی های سیاسی که به بهای نابودی بسیاری از دستاوردهای اصولگرایان توسط جبهۀ خودی انجام گرفت،عبرت آموزی از اشتباهات و سعی و تلاش برای جبران نواقص را در عرصۀ سیاسی کشور دو چندان نموده است.
انتخاب قالیباف؛ منقطع شدن موج هجومی اصلاح طلبان
 
از مهمترین نکات در پیروزی اخیر اصوگرایان باید به منقطع نمودن موج تهاجمی اصلاحات در حرکت خزنده برای در اختیار گرفتن مناصب کلیدی کشور اشاره نمود،زیرا با شکست اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری و نیز از دست دادن جایگاه ریاست شورای شهر تهران از سوی اصولگرایان و انتخاب یک اصلاح طلب در مسند ریاست شورای شهر تهران فضای سیاسی جامعه را برای انتخاب شهردار مرتبط با جریان اصلاح طلبان مهیا نموده بود لیکن با تلاش و رایزنی های موثر اصولگرایان ناکام ماند و اصولگرایان اولین پیروزی مهم خود را در دوران آغازین دولت اعتدال تجربه نمودند که باید آن را به فال نیک گرفت.
 
گرچه برخی رسانه های اصلاح طلب با سکوت و نیز بی اعتنائی در صدد کم رنگ جلوه دادن این پیروزی مهم اصولگرایان می باشند و حتی برخی رسانه های غربی نیز با سکوت خبری در ارتباط با پیروزی اصولگرایان و پرداخت خبری محض در پی بی اهمیت جلوه دادن انتخاب آقای قالیباف در شهرداری تهران می باشند لیکن عصبانیت رسانه های غربی از یک سو و خشم احزاب و جریانات سیاسی اصلاح طلب و حامیان دولت اعتدال در برخوردهای خشن و توأم با تهدید و ارعاب یکی از اعضای اصلاح طلب شورای شهر تهران به خوبی بیانگر شکست سنگین اصلاح طلبان در عرصۀ مدیریت کلان شهر تهران می باشد.
 
 روند و استمرار موج کاذب گرایش به اصلاحات و مقولۀ مبهم اعتدال که با غفلت اصولگرایان منجر به پیروزی دولت اعتدال گردید و در پی آن ریاست شورای شهر تهران نیز به یک اصلاح طلب رسید لیکن در انتخاب شهردار تهران  این روند نا امید کننده با تیز هوشی اصولگرایان قطع گردید و این مهم خود فتح بابی است برای پیروزی های مهم دیگر که باید برای استمرار آن تلاش نمود.
 
خدمت محوری شاخصۀ اصلی کسب اعتماد مردم
 
باید گفت مهمترین شاخصه در استمرار پیروزی اخیر اصولگرایان تنها بر مبنای خدمت محوری و دوری از حاشیه های سیاسی استوار می باشد، لذا مقام معظم رهبری نیز در تبیین شاخصۀ مهم اصولگرائی که به عنوان نقشۀ راه اصولگرایان برای خدمت روز افزون به جامعه باید مد نظر قرا گیرد، فرمودند:« مى‌خواهيد زنده بمانيد؟ مى‌خواهيد عزيز باشيد؟ مى‌خواهيد در علم و عمل پيشرفته باشيد؟ مى‌خواهيد جوانانتان سرافراز باشند؟ مى‌خواهيد فردايتان فرداى روشنى باشد؟ بايد استقامت داشته باشيد. فعال، كرّار،خستگى‌ناپذير و دنبال كننده‌ى اهداف خود؛ آينده‌ى چنين ملتى روشن است. ملت ما خوشبختانه اين راه را شروع كرد و تا امروز ادامه داده؛ منتها اين راه استمرار لازم دارد»[1]
 
 لذا همۀ اصولگرایان باید با رویکرد خدمت خالصانه به مردم روند ناکامی های اخیر را جبران نمایند، مردم قدر شناس ایران ،جنس خدمت رسانی با اخلاص را از بازی های سیاسی  و اعمال منافع حزبی و سیاسی را از هم به خوبی تفکیک خواهند نمود،در تأیید مدعای فوق باید اذعان کرد دراوج طرح شعار توسعۀ سیاسی و برخی جنجال های  نامطلوب در دوران اصلاحات ، ملت ایران با انتخاب فردی سخت کوش و خستگی ناپذیراز شهرداری تهران، عرصۀ اجرائی کشور را به اصولگرایان سپردند و مانع تراشی های فراوان بسیاری از اصلاح طلبان و موج حملات تخریبی بسیار ی از مدعیان امروزی اعتدال نیز نتوانست خللی در اعتماد کامل ملت به رئیس جمهور سابق ایجاد نماید، زیرا محوریت خدمت بر بسیاری از حاشیه های سیاسی از سوی دولت نهم و دهم برای ملت ایران مسجّل گردید،لذا شهرداری تهران نیزبه عنوان اولین عرصۀ اصولگرایان در خدمت رسانی کامل و نیز تداوم خدمت رسانی در کشور و بی اعتنائی به برخی بازی های سیاسی ،قطعا می تواند به عنوان راهبرد مهم اصولگرایان در راستای فتح سنگر به سنگر مورد نظر باشد،ملت ایران نیز به کرّات اثبات نموده اند قدردان خدمات و تلاش های خادمین خود خواهند بود و در عرصه های مختلف حمایت خود را از خادمین خوداعلام خواهند نمود.


[1] بيانات رهبر معظم انقلاب در خطبه‌هاى نماز جمعه‌ى تهران 28/05/1384


منبع : بلاغ

 

  

دیدگاه شما در مورد : ضرورت فتح گام به گام با محوریت خدمت

ضرورت فتح گام به گام با محوریت خدمت

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر