صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ
پیام شهردار بهشهر به مناسبت روز شهرداری و دهیاری‌ها:

ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش بی وقفه خادمین مردم در شهرداری است

شهردار بهشهر گفت: برای رسیدن به اهداف فرهنگی و اقتصادی، مدیریت جهادی و عزم ملی مورد انتظار است كه شهرداران و دهیاران در صف مقدم تحقق شعار سال و برنامه‌های دولت تدبیر و امید قرار دارند.

کد خبر : 26707

تاریخ انتشار : 13/04/1394 - 21:53


ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش بی وقفه خادمین مردم در شهرداری است

به گزارش خبرنگار خط امید، حمید آزموده شهردار بهشهر در پیامی به مناسبت 14 تیر ماه روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، رفاه، آسایش و ارتقای سطح زندگی مردم را محصول تلاش بی وقفه خادمین در شهرداری و دهیاری‌ها دانست و این روز را تبریک گفت.

متن پیام شهردار بهشهر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ماه رمضان، ماه آگاهی بیشتر از حقایق هستی است و این هدف در سایه تلاوت قرآن و تدبر درآن به دست می‌آید. ماه رمضان ماه تقویت اراده و آزادی از زنجیرهای درونی است و این آرمان مقدس در پرتو «روزه» دست یافتی است ماه رمضان، ماه دعا و نیایش و شب زنده ‌داری است که عشق ملکوتی و اُنس با محبوب جاودانه را پدید می‌آورد و شهد مناجات و نیایش را در کام انسان می‌ریزد.

در سالی كه به فرموده رهبر حكیم وفرزانه انقلاب اسلامی سال همدلی و همزبانی نامگذاری شده، مسئولیت  شهرداران سنگین تر از قبل شده، به ویژه اینكه یكی از دغدغه‌های معظم له در عرصه فرهنگ و اقتصاد كاملاً نمایان است در این شرایط برای رسیدن به اهداف فرهنگی و اقتصادی، مدیریت جهادی و عزم ملی مورد انتظار است كه شهرداران و دهیاران در صف مقدم تحقق شعار سال و برنامه‌های دولت تدبیر و امید قرار دارند.

نامگذاری چهاردهم تیرماه به نام روز شهرداری و دهیاری موید نقش، اهمیت وجایگاه فعالان این عرصه در تحقق اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های كشور است؛ اینجانب فرصت را مغتنم شمرده ضمن قدردانی از تلاش‌های خادمین زحمتكش در شهرداری و دهیاری كه با ارائه خدمات شبانه روزی نقش بی بدیلی در توسعه شهرها و روستاها دارند و رفاه، آسایش و ارتقای سطح زندگی مردم محصول تلاش بی وقفه آنها در عرصه‌های خدماتی،عمرانی،فرهنگی و اجتماعی است، این روز را تبریك و تهنیت عرض نموده از درگاه ایزد متعال موفقیت همگان را در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،منویات رهبر حكیم و فرزانه انقلاب و برنامه‌های دولت تدبیر و امید مسئلت می نمایم.

  

  

دیدگاه شما در مورد : ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش بی وقفه خادمین مردم در شهرداری است

ارتقای سطح زندگی مردم، محصول تلاش بی وقفه خادمین مردم در شهرداری است

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر