صفحه نخست

فرهنگ و هنر

اقتصادی

عمومی

حوادث

سیاسی

علم و فناوری

اجتماعی

ورزشی

اخبار
چاپ

بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

با امضای قردادی در سال 88، این ساحل به مدت 10 سال به یک پیمانکار واگذار شد که مشخص نیست آیا صلاحیت این پیمانکار بررسی شده است یا خیر که پس از گذشت چند سال مسئولین به دنبال فسخ قرارداد آنهم از طریق مراجع قانونی هستند.

کد خبر : 26706

تاریخ انتشار : 13/04/1394 - 14:07


بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

به گزارش خبرنگار خط امید، طرح سالم سازی دریای بهشهر با نام صدف از سال 1360 اجرایی شد که متاسفانه نه تنها فضای آن  پاسخگوی نیاز شهروندان نیست بلکه پس از گذشت چند سال و تصویب و تامین اعتبارات لازم، نتوانسته استاندارد‌های لازم را به دست بیاورد.

محمد تقی نورزاد در جلسه طرح سالم سازی دریا که در فرمانداری بهشهر برگزار شد، اظهار کرد:500 میلیون تومان از طرف دولت برای محوطه و پروژه سازی و 500 میلیون تومان از سوی شهرداری و شوراها برای این طرح در نظر گرفته شده است اما هنوز بسترهای لازم فراهم نیست.

 

 فرماندار شهرستان بهشهر ادامه داد: متاسفانه پیمانکار این پروژه نیز قادر به ادامه‌ی اجرایی کردن این طرح نیست، و اگر به همین صورت ادامه پیدا کند باید تصمیمات لازم گرفته شود.

به گزارش خط امید، با امضای قردادی در سال 88، این ساحل به مدت 10 سال به یک پیمانکار واگذار شد که مشخص نیست آیا صلاحیت این پیمانکار بررسی شده است یا خیر که پس از گذشت چند سال مسئولین به دنبال فسخ قرارداد آنهم از طریق مراجع قانونی هستند.

علاوه بر دریافت مبلغ ورودی بالا، اگر این مسافران بخواهند شب را در این فضا حتی روی زمین باشند باید مبلغی را به عنوان اسکان شب پرداخت کنند و این در حالی است که این مجریان طرح، امنیت حداقلی را هم برای گردشگران فراهم نکرده و برای فرار از مسئولیت از یک ساعتی به بعد درب ورودی را می بندند که حتی برای خروج هم مشکل دارند.

نا گفته نماند که تعدادی از مسافران به خبرنگار حاضر ما در این طرح، از بروز مسائل غیر اخلاقی توسط  افرادی که خود را از مجریان طرح معرفی کردند، خبر دادند که صحت این موضوع در حال بررسی است.

همانطور که در عکس زیر شماهده می کنید مساحت این طرح ساحلی که آنهم با این وضعیت نا مناسب در اختیار مردم بهشهر قرار دارد، زیر حد استانداردهای لازم است، به طوری که هر بهشهری، کمتر از 1.5 متر مربع از ساحل کیلومتری بهشهر حق استفاده دارد.

 

  

  

دیدگاه شما در مورد : بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

بودجه میلیاردی، مدیریت ضعیف و سهم ناچیز مردم بهشهر از ساحل

  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • rss
  • آرشیو

 

 

مبلمان ماهور بهشهر